MENU

Клімкін: Планами створення так званої "консультативної групи" ми самі конструюємо для Росії аргумент для скасування санкцій

254 4

Клімкін: Планами створення так званої "консультативної групи" ми самі конструюємо для Росії аргумент для скасування санкцій

Ідея позбутися санкцій, не роблячи нічого взамін, стала для Росії нав’язливою.

Вона завжди була такою, але використати для цього пандемію коронавірусу здається Росії дуже гарною ідеєю. Літаки в Італію та США, розмова президентів США та Росії про санкції, відчайдушна кампанія у всіх столицях, позбавлені сенсу проекти резолюцій в ООН про те, що санкції може встановлювати тільки і виключно Рада безпеки ООН, де власне Росія має право вето – все задіяне. І цю загрозу не варто недооцінювати.

Читайте також: Без пафоса и пропаганды: так выглядит настоящий "русский мир" в ОРДЛО

На цьому фоні заява вчорашня заява російського МЗС – просто "шедевр". Спроби Росії позбутися санкцій, які бачать абсолютно всі, там названо "пропагандистською качкою", тобто вони звинувачують світ в тому, що, власне, роблять самі. Але зверніть увагу: та сама російська заява, де йдеться про санкції, присвячена домовленостям 11 березня у Мінську.

Чорним по білому там говориться, що вони досягнуті завдяки "прямим контактам", що проблеми в їхній реалізації виникли через Німеччину та Францію, а сторонами конфлікту є "Київ, Донецьк та Луганськ" і події на Донбасі є "внутрішньоукраїнською кризою".

Читайте також: Вирус не должен отвлекать мир от войны РФ в Украине

А тепер ще раз увага (!): коло замкнулося. Створення так званої консультативної ради дає можливість Росії сказати, що сама Україна визнає всі події на Донбасі "внутрішньоукраїнською кризою", а значить санкції потрібно скасувати.

Постачання Росією медичного обладнання – це піар-підготовка до цього. Планами створення так званої консультативної групи ми самі конструюємо для Росії аргумент для скасування санкцій. Читайте самі заяву російського МЗС і робіть висновки.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Павло КЛІМКІН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини