Політолог: Тисячі поправок до законопроєкту – це діагноз. Діагноз, що потребує лікування. Хірургічного
З одного боку, не можна обмежувати права депутатів у законодавчій роботі, адже саме законодавча функція є тим, заради чого їз делегують. З іншого боку, тисячі поправок до законопроєкту – це діагноз. Діагноз, що потребує лікування. Хірургічного.
Маю наступний варіант. Депутат має особисто виконувати свої обов'язки, адже саме він має персональний мандат на це. У нас це неодноразово підтверджувалося у різних нормативно-правових актах, але усі зосереджені лише на аспекті персонального голосування. Але законодавчий процес – не менш важливий момент дкпутатської роботи.
Читайте також: Компромат в "Восточном экспрессе": у Зеленского очень большие проблемы
Чи пишуть поправки депутати особисто? Чи знають взагалі, що вони "подали". Маю великі сумніви, що автори кількох тисяч поправок справді знають. Тож чи не можна вважати це неперсональним виконанням своїх обов'язків.
Як на мене, давно треба закріпити жорстку відповідальність за те, що депутат не виконує особисто свої функції. Не лише у питанні особистого голосування, але й у аспекті законодавчого процесу.
Читайте також: Фурса: Зеленский должен наконец сделать выбор между Коломойским и Украиной и озвучить его
Оскільки депутат бере через свої законодавчі ініціативи відповідальність на себе, спираючись на наданий народом мандат, то він має щонайменше розбирайтеся у тому, що подав.
Візьміть правки. Візьміть депутатів. Дослідіть факт обізнаності їх у власних правках. Притягніть необізнаних до відповідальності.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки