MENU

"Слуга їдла": президентська партія пливе назад у пізній совок

1326 2


Олександр Качура

"Партія їдла". Саме такою насправді є "ідеологія" партії "Слуга народу".

Про що відверто і заявив представник СН Олександр Качура в інтерв'ю ЛБ:

"Для меня идеология партии – это полный холодильник у людей (...) это центристская идеология в ее более современном понимании (...) главной нашей целью является улучшение жизни граждан. Это и есть наша идеология, простыми словами."

Таке враження, що цей кандидат юридичних наук і дипломований політолог справді тупо не розуміє зв'язку між добробутом і націєтворенням, соціальним капіталом, геополітикою та іншими "високими матеріями".

Читайте також: "Слуги" тягнуть Україну до ганебного стовпа, де кожен може зробити з нею все, що хоче – Волошина

А також безсоромно – хоча, може, і несвідомо – цитує... програмні документи КПРС 1970–1980-х років, у яких ця партія описувала свою "головну мету" майже цими словами (ну, наприклад: "Главная задача десятой пятилетки состоит в последовательном осуществлении курса Коммунистической партии на подъем материального и культурного уровня жизни народа").

"Как вы яхту назовете" (а назва партії "Слуга народу", нагадаю, запозичена із промови Сталіна, який і ввів цей біблійний вислів у політичний лексикон 20 століття), "так она и поплывет". Назад у пізній совок.

Я вам, пане Качуро, відкрию велику політологічну таємницю. Політик, який не має іншої мети, крім "повного холодильника" своїх співгромадян, насправді ніколи не допоможе їм досягти цієї мети.

Читайте також: Портников: Реванш більше не ховається, Зеленський – його знаряддя

Окремі індивіди справді можуть не прагнути в житті нічого, крім "повного холодильника", й успішно здобути цю свою блакитну мрію. Але – винятково за рахунок зубожіння інших: тобто збагачуючись не разом із ними, а їхнім коштом.

Натомість людська спільнота може поліпшити свій добробут лише прагнучи чогось більшого за "повний холодильник".

На жаль, пане Качуро, це не про більшість ваших виборців. Бо вони, як і ви, забули, що совок помер саме тоді, коли остаточно виродився в "ідеологію подальшого заповнення холодильника". Закінчилося це порожніми полицями магазинів і повною дезінтеграцією спільноти під назвою "радянський народ". Україні, під проводом партії з такою ідеологією, також не світить щось краще.

P. S. У коментах підказали, що пан Качура досі є керівником відокремленого підрозділу медведчуківського ВГО "Український вибір". Ну, тоді із совком все зрозуміло. От же ж гнида...

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ПАНИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини