MENU

Нардепи маскують фашизм під "православні сімейні цінності" – Маляр

1229 4

"Православні сімейні цінності"Ілюстративна світлина

Я б навіть не приділяла увагу такому законодавчому мотлоху, якби в ньому не було елементів фашизму, залегендованих під "православні сімейні цінності".

Та от, поки ми з вами на карантині, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо встановлення кримінальної відповідальності за публічні заклики та/або пропаганду відмови від народження дітей, руйнування інституту сім'ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти. Ініціатор Олег Волошин.

Рухає такі законопроєкти, як правило, церква московського патріархату. Автори таких законопроєктів наперед знають, що підтримки в залі не буде, але це не має значення. Ключовою тут є інформаційна складова та потенціал для конфлікту в суспільстві, який можна використати у зручний момент.

Читайте також: П’ять питань до депутатів з "цінностями"

Тепер по пунктах:

1. Встановлення за все на світі кримінальної відповідальності – це улюблений популістичний трюк законодавців, бо це єдине, що розуміють навіть ті, хто останній раз бачив книгу ще у школі. Тому, посилення відповідальності за будь-що – аж до публічної страти, четвертування та виривання розжареним залізом язика – завжди знайде підтримку у виборців – це показують всі опитування. Так, наші люди кровожерливі в питанні покарань. Тож, навіть безглуздя в тексті законопроєкту прикрите "запровадженням кримінальної відповідальності" знайде свою підтримку.

2. Заборона "пропаганди відмови від народження дітей". Це чистої води маніпуляція. Якщо в жінки немає за що утримувати дитину і немає перспектив, то вона не буде народжувати. Так, є виключення, але статистика народжуваності в Україні корелюється саме з економічними показниками. Чим глибше економічна криза, тим менша народжуваність. Маніпулювати жінкою, що це її обов'язок чи біологічна програма, чи її Бог так створив, щоб вона народжувала, – це середньовічна маячня й елемент фашизму. Зрештою, це психологічне насильство і навіювання. Бо жінка – це не піддослідна тварина, народжуваністю якої керують.

Створіть умови для народжування дітей, а не поширюйте якісь казки про якусь пропаганду чайлдфрі. А ті люди, які свідомо обирають філософію чайлдфрі – вони мають на це право, бо це їхнє тіло, їхнє життя. Не треба їх таврувати, повчати і вважати, що ваші інстинкти дають вам право вищості. Не заздріть Гітлеру, він погано скінчив.

Читайте також: Самотні та щасливі. Чому не мати пари – це нормально

3. Заборона "пропаганди руйнування інституту сім'ї". Зараз як раз по телевізору йдуть шкільні уроки онлайн. Перегляньте. Дізнаєтесь, що сім'я – це соціальний інститут, який еволюціонує, змінюється, але не є обов'язком, не є безумовною потребою, і є добровільним актом. Інститут сім'ї руйнується розвитком суспільства. Бо колись сім'я – це був спосіб вижити, люди самостійно не могли себе прогодувати. Сьогодні все не так. Сьогодні законодавство України допускає гостьовий шлюб, коли в людей навіть немає спільного побуту, а чоловік і жінка можуть проживати нарізно.

Ну і в якості жарту, в якому є частка правди, – в нас жінок в країні на 3 млн більше ніж чоловіків. Суто математично не вийде всім створити сім'ї один раз і назавжди, навіть якщо почати примушувати до шлюбу.

4. Заборона "пропаганди позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти". Це, мабуть, помилково записали у законопроєкт, бо 90% наших політиків – це і є пропаганда позашлюбних стосунків та розпусти.

На рахунок протиприродних статевих стосунків – таких в природі немає. Є статеві зносини за добровільною згодою, а є насильство. За пропаганду насильства в нас вже встановлена відповідальність.

Сімейні цінності в кожного свої, ніде вони не записані та не визначені законом. Закон визначає лише права і обов'язки (а не цінності) людей, які вирішили жити у шлюбі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ганна МАЛЯР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини