MENU

Аваков створив особисту гвардію. Збирається закручувати гайки – політолог

1704 1

Аваков

Розстріл на рибалці під Житомиром, де фігурантами стали нацгвардійці. Потім зґвалтування і тортури в Кагарлику. Пану Авакову боком виходять його реформи. Або хтось дуже йому допомагає впасти і боляче вдаритись.

Але ж уся відповідальність за провали – на ньому. Тут попередників не згадаєш. Поліцію і Нацгвардію створили при ньому. Кожна 12 гривня у державному бюджеті витрачається на соколів Авакова.

А тут нас усіх оглушила новина – у Нацполіції створили новий департамент. Тільки ж наче з помпою і під литаври Аваков закрив департамент захисту економіки Нацполіції. На камеру радісно говорили, що не буде наш правоохоронний орган наїжджати на бізнес. Не той у нас профіль. Радійте. Цілуйте руки. І тут – обана. У Нацполіції створили новий підрозділ – Департамент захисту інтересів суспільства і держави. Ні його функцій, ні повноважень, ні структури не розкривають. Військова таємниця.

Читайте також: Портников: Кагарлик – це нагадування про майбутню деградацію суспільства

Покажіть мені ще хоч одну країну, де департамент захисту інтересів суспільства від цього самого суспільства утаємничили? Це у них що – ескадрони смерті?

Були у 1950-1960-х роках у Латинській Америці такі недержавні підпільні організації. У які входили офіцери армії і поліції. Вдень поліціянт на роботі державу охороняє, а вночі він теж якби за державу бореться, ганяє мафіозо і комуністів. Ну заодно можна грабувати на свою користь або поквитатися з особистим недругом.

Чи це особиста гвардія сірого кардинала української політики?

Читайте також: Зґвалтування у Кагарлику. Насильство з боку працівників поліції трапляється значно частіше, ніж ви бачите це у заголовках ЗМІ – Маляр

Насправді, це показово. Нам дають зрозуміти, що долю країни вершить не хлопчик, який дає брифінги. А якраз ті, хто має свою гвардію за кошти платників податків.

А ви кажете про зовнішнє управління. Тут не слабе внутрішнє управління.

І знову ж, про якість кадрів та принципи їх роботи ми цими днями дізналися.

Мені здається, що тут хтось збирається закручувати гайки. Вони ж не пам'ятають, що новітня історія України вчить: гайки при закручуванні зриває. А на гвардійців кардинала виходять мушкетери.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віктор БОБИРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини