MENU

Москаль: Не знаєте, де знайти Жеглова або Шарапова, щоб призначити міністром внутрішніх справ? А призначте Мурку!

1218 0

Арсен Аваков

Останні гучні випадки злочинів із використанням вогнепальної та травматичної зброї свідчать про розбалансованість Національної поліції – вона не виконує своєї прямої функції з попередження злочинності. Причин цьому є кілька, і основна з яких – вимивання професійних кадрів з системи МВС. Також серед причин – ця "недореформа" МВС, яка звелася тільки до перейменування міліції в поліцію.

Особисто я вважаю, що в умовах війни ми не готові ні до цивільного міністра МВС, ні до цивільного голови СБУ, ні до цивільного міністра оборони. Ні, тим більше, до працівника кадрів на чолі Нацполіції. Однак всі ці рухи, що зараз відбуваються в Раді з приводу відставки Авакова, ні до чого не призведуть: по-перше, нема 150 голосів для ініціювання відставки, по-друге, не буде 226 голосів за відставку, ну і по-третє – нема кандидатури, під яку знайдуться голоси за призначення.

Читайте також: Сейчас не будет отставки министра МВД. Но его токсичность явно возросла, и для команды Зеленского актуален поиск альтернативы Авакову – мнение

В мене хтось з журналістів питав: де знайти Жеглова або Шарапова, кого б можна було призначити міністром внутрішніх справ? Я сказав, що призначте Мурку!

Всі думають, що це просто пісня для блатних. Але мало хто знає, що героїня пісні – реальна капітан робітничо-селянської міліції, співробітниця МУРу, яка під легендою була направлена до Одеси. І вона, фактично, знищила там усю організовану злочинність – як і співається в пісні: "она зашухерила всю нашу малину".

Читайте також: Ситуація набула рівня загрози національній безпеці, наступний крок – руйнація державності, – Маляр про стрілянину у Броварах

Я просто навчався в Москві в Академії МВС, і бачив її особову справу в спецбібліотеці під грифом "цілком таємно". То я вам скажу так: методи її вкорінення до злочинного середовища були розроблені настільки потужно, що ними користуються й дотепер.

Принаймні, мене так вкорінювали в бандитські угрупування в інших регіонах СРСР. І робилося це доволі успішно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Геннадій МОСКАЛЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини