MENU

Саакян: Співпраця з МВФ – не від хорошого життя, але для недопущення катастрофічного

228 0

Весь день питають ЗМІ: "Транш це зрада чи перемога від Зеленського?"  

До МВФ в мене своє ставлення і воно не дуже позитивне. Я добре знаю грецький кейс, також раджу подивитися фільм "Дефолт" про кризу в Кореї. Але це точно не зрада і скоріше тактична перемога, бо в нашій ситуації ми від нього значно залежні у протидії наслідкам пандемії.

Отримання на умовах програми стендбай і більших від запланованих обсягів – це скоріше добре + індикатор для інших. ЄС одразу ж також виділило півмільярда. Без траншу була би точно зрада.

Читайте також: Пекар: Жахливо, що МВФ є найбільшим фактором реформ в Україні

Особливо мене забавляло, коли найктивнішими критиками виступають ті, хто самі з вологими долонями позичали міліарди, відсотки від яких потім з великою вірогідністю перекочували до відомих кишень. Протистоять не послідовні поборники і не аргументами, а страхами і розповідями про рептілоїдів, Сороса і обов'язково додаючи словосполучення "реальний сектор економіки". Бо без нього не працює) Одного Азарова із 15 млд позик тільки згадати.

Читайте також: Быков: В 2010 году 15 ярдов от МВФ Януковичу с Азаровым оказалось мало, поэтому они еще обратились к российским кураторам за деньгами. Вот, где была кабала

МВФ – це не від хорошого життя, але для недопущення катастрофічного. Для хорошого життя – це дерегуляція, справедливий суд, хороша логістична інфраструктура. А це не залежить від кредиторів, виключно від влади.

Про них безліч політиканів різних мастей і ідеології тільки говорили, а от розбудувати за всі ці роки не спромоглися, зробивши співпрацю з МВФ вимушеною необхідністтю.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Олег СААКЯН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини