MENU

Актор: Зводити в одній фразі віру і вірус – абсурдно

645 4

"Ви що? Не вірите в коронавірус?!". І гнівний погляд. І сльоза в голосі. І навіть не знаєш, що відповідати. Бо зводити в одній фразі віру і вірус абсурдно.

Але як пояснити, що не про віру мова? Вірус є. Але віра в нього аж ніяк не рятує. Як і віра в фейкові засоби боротьби з ним.

Якщо ти віриш, що ганчірочки на обличчі від чогось тебе порятують - це щось за межею розуму. Це просто сліпа віра. Якщо ти віриш сумнівній статистиці - це теж сліпа віра. І те, і інше від коронавірусу не порятують.

Читайте також: "Частина індивідуальності". Фотографиня з Брукліну знімає незвичайні маски жителів Нью-Йорка

Що ми маємо в реальності? Вірус. Країну де бездумний карантин з усім цим сидінням вдома вбив імунітет багатьох людей. Країну де бездумний карантин вбив економіку. Країну, де за дивним збігом обставин, активізація протестів проти влади миттєво підвищує кількість хворих.

Це реалії, які не потребують віри бо вони є фактом. Ви хочете вирішити ці проблеми ганчірочками на обличчі? Чи маячнею, яку називають "соціальна дистанція"? Ще одна, до речі, маячня, яка існує виключно завдяки вірі в неї, а не на підставі серйозних та грунтових досліджень. Найгірше в цій історіі це те, що сліпа віра не дозволяє дійсно ефективно боротись з вірусом.

Читайте також: Заразнее коронавируса из Уханя: профессор-вирусолог сообщил об особенностях "пекинского вируса"

Простий приклад. Пропозиція просто робити ранкову гімнастику замість носіння ганчірочки викликає істерику. Хоча зрозуміло, що гімнастика укріплює імунітет, а маска вбиває. Але ж легше вірити саме в маску. Бо це зусиль не потребує. Але створює ілюзію власної "відповідальності".

За великим рахунком ми йдемо до ситуації голодних бунтів зубожілого народу. При повній неспроможності влади щось виправити.Але винувата, в очах деяких, далеко не влада. А ті, хто "не вірить у вірус". Абсурд насправді. Бо віра нічого не змінює. А от фейкова боротьба з вірусом лише погіршує ситуацію. І провина за погіршення лежить далеко не на тих, хто не хоче сліпо підкорюватись будь-якій маячні.

Провина якраз на тих, хто сліпо виконує будь-яку маячню, вважаючи процес думання та аналізу зайвим.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр МІРОШНИЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини