MENU

Так виглядає церковна корупція в УПЦ МП

1195 2

Так виглядає церковна корупція в УПЦ МП

Ще на Трійцю Новинський служив зі звичайним орарем (стрічка через плече) та без камілавки (головний убор). У неділю він вже був з подвійним орарем та камілавкою.

Все це богослужбові нагороди диякона. Видаються за високі духовні досягнення та віддану службу церкві. Відповідно до «табєля о рангах» Московської патріархії подвійним орарем нагороджують мінімум через 5 років після рукоположення. Камілавкою - мінімум через 10 років після попередньої нагороди орарем. Тобто в сумі мінімум 15 років.

Читайте також: ПЦУ: Справа через Томос є перешкоджанням розвитку Православної церкви України та процесу її міжнародного визнання

До прикладу, відомий місіонер протодиякон Андрей Кураев отримав право носіння камілавки лишень через 19 років. Новінський пройшов цей шлях у 2,5 місяці Але він спонсор - йому можна.

Читайте також: Впливові політики в Україні планують репресії проти Православної церкви України і бажають реваншу РПЦ

Цікаво чи є це ознакою сімонії (церковної корупції)? Ну я не думаю, що він оплатив ці нагороди. Скоріше Онуфрій цими нагородами відплатив Новінському за надання митрополиту гелікоптерів для здійснення "пастирських" візитів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Дмитро ГОРЕВОЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини