MENU

Голобуцький: Влада відкрито і прямо легітимізує реванш прокремлівських сил

798 1

Голобуцький: Влада відкрито і прямо легітимізує реванш прокремлівських сил

7 липня о 10:00 Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі усного провадження почала розгляд справи за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про забезпечення функціонування української мови як державної“ від 25 квітня 2019 року № 2704–VIII (далі – Закон). Слухання розраховане на 2 дні. Продовження - 9 липня о 10:30.

Проблема навіть не в тому, що це реванш прокремлівських сил. Проблема в тому, що влада відкрито і прямо легітимізує цей реванш. Адже чим, як не легітимізацією, є те, що КС на повному серйозі розглядає таку відверту маячню? Влада відсуває "червоні лінії" дедалі глибше по інтересах України.

Читайте також: "Це спроба реваншу Росії": Княжицький про розгляд конституційності мовного закону

І все це - наслідок того ж шпагату Зеленського, котрому досі не пояснили глибину провалу його рейтингу. І Зеленський досі боїться втратити те, що вже втратив - голоси проросійської частини електорату.

А те, що напередодні місцевої (як мінімум місцевої) виборчої кампанії він віддав ініціативу і дозволив реанімувати насправді абсолютно безсенсове питання єдиної державної мови і прав "русскоязичних", додатково демонструє навіть не так його слабкість, скільки ступінь самоусування від проблем.

Читайте також: Русифікація проти українізації у 1920–1930-х роках. Хронологія подій

Бо немає в нас проблеми з російською мовою. З українською - є. А з російською - жодних проблем: є повний доступ до російськомовних і просто російських телеканалів, фільмів, книг, новин, театрів, співаків, церкви, інструкцій до техніки і мови обладнання, інструкцій до ліків тощо. Навіть до російських вишів за програмою "соотєчєствєнніков" є вільний доступ в бажаючих. І видлубати ось з усього цього "проблему" можна тільки з політичною метою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини