MENU

Як працюють абсолютно всі закони, прийняті в турборежимі

599 2

як працюють абсолютно всі закони, прийняті в турборежимі

Народ, ну що ви як маленькі? Ви серйозно думаєте, що ігробізнес, який в нашій країні ніколи не працював "в білу", з шкопирнадцятого числа жовтостопада-місяця різко стане працювати "в білу" і платити податки, і при цьому не обдирати іграчьків до труселів?

Давайте я вам на простому прикладі продемонструю, як працюють абсолютно всі закони, прийняті в турборежимі турбопозорища.

- 3 липня 2020 року Володимир Зеленський підписує законопроект №3314, який скасовує кримінальну відповідальність за водіння в пʼяному вигляді. Абсолютно всі доказували, що всі люди слабкі, всі сідають за кермо напідпитку, всі знайдуть спосіб напитися і обійти поліцію, і що треба просто легалізувати - бо контролювати не можемо.

До прийняття закона пʼяничці загрожувало від 17 тис. до 34 тис. грн. штрафу із забороною водіння до трьох років.

Окей, легалізували, наступила свобода.

Читайте також: Виктор Скаршевский: Игорный бизнес легализован. Но самое интересное еще впереди

- 12 липня 2020 року такий собі Антон Желепа, очевидно, надихнувся скасуванням криміналізації пʼяного стилю водіння, надрався так, що в його крові було 1,3 промілле (сиречь, був в сраку пʼяний) - і сів за кермо Мерседеса. Результат: ціла родина трупів - двоє дорослих і троє дітей. Причому вмазався так, що дівчинка від сили удару улетіла аж в багажник, пробивши спинку заднього сидіння.

- 13 липня 2020 року Зеленський уже виступає за посилення відповідальності за водіння в пʼяному вигляді, і в парламент внесено законопроект №2695, який - ви таки не повірите - знову повертає відповідальність за водіння в пʼяному вигляді.

Увага, питання номер один: нафіга було декриміналізовувати? Невже було не зрозуміло, що закони - такі-сякі, немазані, прийняті до турборежимного турбопозорища - іноді написані буквально кровʼю.

Хіба ви забули страшне ДТП із участю мажорки Олени Зайцевої в Харкові? Хіба ви забули ряд інших страшних ДТП?

У мене складається враження, що закони у нас тепер пишуть по принципу експерименту. А давайте приймемо ідіотський закон і подивимось, як він працюватиме. Опача, не спрацювало - яка прикрість, ми подамо законопроект, який все виправляє.

Читайте також: Верховная Рада легализовала игорный бизнес

А смерті ви теж виправите, Салмонеєве Братство недороблене?

Будь ласка, коли потрапите в лікарню, відмовтесь від всіх протоколів, і віддайте себе на поталу студентам - причому тим, які нічого не учили, але дуже хочуть спробувати живу людину порізати. Не хочеться, шкуру свою шкода? А країну не жалко, бо ви собі іншу знайдете?

Точно так само буде із ігробізнесом.

І точно так само буде із отим ідіотським законом про зменшення районів з 490 до 133 - це ж треба додуматись, зменшити районування майже в чотири рази. А країна при цьому в чотири рази зменшиться? Чи залишиться такою самою - просто всякі там нищеброди більше не зможуть вчасно добратись до лікаря, а діти будуть - як за царя Панька - в школу ходити за тридевять земель?

Зла не вистачає.

... але на жаль, вдіяти уже практично нічого не можна. Народ України радісно сиганув в прірву, і поки ще не вмазався об дно, думає, що все в порядку.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Вячеслав ІЛЬЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини