MENU

Все, що треба знати про глибину розвалу шкільної освіти

849 1

Все, що треба знати про глибину розвалу шкільної освіти

Цього року встановили просто смішний пороговий бал «склав/не склав» ЗНО з математики - 9 тестових балів (минулого року було аж 11-ть балів, що теж близько до рівня «сліпого вгадування».

Та, попри це кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики складає 12.71% від загальної кількості учасників тестування.

Ще раз повторюю: майже 13% тих, хто свідомо обрав математику і відповідно готувались "день і ніч" упродовж чотирьох місяців карантину, не змогли здолати цей вкрай мінімальний бар'єр на рівні "плінтуса".

Читайте також: Чому в нас буде й надалі шкутильгати шкільна освіта

Уявіть собі, який відсоток учнів не складе у випадку обов'язкового ЗНО з математики з достатньо високим пороговим балом (виконав(ла) хоча б половину завдань).

Мій прогноз - 90%.

Це все, що вам треба знати, щоб мати адекватне уявлення про глибину розвалу шкільної освіти.

Читайте також: Количество школ, где учатся старшеклассники, сократят на 60-70%, – Одарченко

#Надашотодєлать Нас спіткала освітня катастрофа. Нація в небезпеці("A Nation at Risk")! Це не побоялись відверто визнати американці. Там розуміння реальної ситуації стало основою для адекватних кроків на шляху до реального реформування освіти.

Саме таку назву "A Nation at Risk" мав звіт Національної комісії США з питань досконалості освіти. Його видання у 1983 році вважається знаковою подією в сучасній американській освітянській історії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віктор ГРОМОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини