MENU

Втечі у стилі Януковича не буде: на чиєму боці білоруське військо

1718 3

Просто кілька фактів із відкритих джерел для розуміння того, що Білорусь фактично перетворена на проросійський анклав під зовнішнім управлінням. Навіть не заглиблюючись у дрібніші деталі

У ЗС Білорусі Лукашенко зберіг і потужно розвинув за допомогою російських спецслужб інститут замполітів, які тепер називаються заступниками командирів з ідеологічної роботи. Враховуючи те, що у спільній (!) військовій доктрині Білорусі та Росії найімовірнішими супротивниками прямо названі країни НАТО й Польща, якихось нейтральних варіантів напрям роботи цих спеців не залишає.

Цитата:

"Офіцерський корпус Республіки Білорусь комплектується випускниками семи військових факультетів цивільних навчальних закладів, а також військових інститутів Російської Федерації...

Читайте також: Дикий: Білорусь між Майданом і Болотною

...Фахова підготовка майбутніх білоруських офіцерів у російських спеціалізованих вишах значно краща, ніж на факультетах державних університетів. Деякі спеціальності взагалі можна здобути лише у військових навчальних закладах РФ".

Військова еліта Білорусі однозначно на боці Росії. Далі теж цитати з відкритих джерел:

1. У Силах спецоперацій (які становлять 10% від ЗС) служать переважно офіцери, які закінчили Рязанське вище повітряно-десантне командне училище або факультет спеціальної розвідки Новосибірського училища.

2. Під час вступу до військових вишів у РФ білоруські хлоп­­ці як обов’язковий предмет складають російську мову. Білоруська, вочевидь, не потрібна. Армійська вища освіта так само здобувається або у Військовій академії Республіки Білорусь (викладачі зрозуміло звідки, як і ким фактично затверджена програма), або в численних російських академіях.

3. Із чотирьох заступників міністра оборони РБ троє – етнічні росіяни. У керівництві військово-повітряних сил і військ ППО три генерал-майори та чотири полковники. Командувач ВПС-ППО – росіянин. На інших ключових посадах Збройних сил РБ також переважна частина росіян.

Читайте також: У Білорусі знову почалися масові протести. Міноборони пригрозило застосувати армію проти демонстрантів

4. Сили спеціальних операцій РБ, чисельністю 6 тисяч осіб, які складаються із двох бригад десантників, одної спецпризначенців і ще кількох загонів, сформованих винятково офіцерами та прапорщиками для виконання особливих завдань, наскрізно просякнуті радянською та російською ідеологією і впливом (як і органи МВС і КГБ), які б мали теоретично протистояти "зеленим чоловічкам" у разі чого, фактично і перетворюються на тих самих "зелених чоловічків" за прямим наказом із Кремля.

Фактично всі силові підрозділи РБ, аж до особистої охорони Лукашенка, Кремль перетворив на сторожових псів, навчених та ідеологічно вмотивованих жорстко охороняти внутрішній периметр РБ, а особливо російські інтереси в ній.

Ці пси не довіряють Лукашенкові настільки, що очевидно навіть автомат для його телебіганини між гвинтокрилом і резиденцією видали без ріжка з патронами.

Так вчиняють із заручниками, яким відведена роль цапа-відбувайла або навіть сакральної жертви, якщо доведеться діяти рішучіше для захисту власних інтересів. Втечі а ля Янукович більше не буде.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій НЕСТЕРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини