MENU

Зеленський обманює, попереду в нас роки й роки війни – Портников

2661 3

Зеленський запевняє, що існують шанси для закінчення війни на Донбасі вже цього року. Але Зеленський обманює і самого себе, і своїх виборців, пише для "Еспресо" Віталій Портников

Ніяких шансів для закінчення війни немає ні в цьому році, ні в доступному для огляду майбутньому. При цьому Україна – лише частина війни, яку веде путінський режим, а зовсім не її центр.

Читайте також: Українці не підтримують "особливий статус" ОРДЛО на Путінових умовах, зокрема й виборці "Слуги народу"

Зеленський і його виборці – люди, позбавлені інстинкту державників – просто не здатні зрозуміти причин, через які Путін веде цю війну. Вони не здатні зрозуміти, чому в цій війні російського президента підтримує велика частина його співвітчизників. Для Путіна війна з Україною – священна війна. Війна за відродження Російської імперії, частиною території якої є українські землі. Путінові не потрібен Донбас. І навіть Крим не є таким важливим, як контроль над усією Україною.

І Донбас, і Крим – це лише частина інструментів із дестабілізації ситуації в нашій країні з метою її поглинання. Й обстріли на Донбасі, і навіть припинення цих обстрілів на час – теж частина інструментів. Не більше того. І це потрібно розуміти. Як потрібно розуміти, що якщо нашою країною продовжать керувати безвідповідальні популісти, якщо ми залишимося заручниками інфантилізму виборців Зеленського, Україна не зможе зупинити війну і тим паче її виграти.

Запорука нашого успіху – в тому, що ми лише фрагмент краху Російської імперії. Хоче того Зеленський чи ні, йому доведеться воювати довго й наполегливо. Хочуть того виборці Зеленського чи ні, їм доведеться воювати довго й наполегливо. Така логіка історії, яку не змінять жодні вибори, ніяка безвідповідальність 73%. Конфлікт із Росією – це наше минуле, сьогодення й найближче майбутнє.

Читайте також: Жодного миру Зеленському й Ко не треба, вистачить і його декорації – Портников

Імперія розповзається на очах. Путін намагається зшити її кривавою ниткою в Україні, а вже тріщать шви в Білорусі. Знову пришиє Білорусь – вибухне Північний Кавказ, остаточно піде Казахстан. І так – без кінця, до остаточного демонтажу імперії, до її перетворення на національну державу російського народу.

Путін як людина неосвічена та його співвітчизники, виховані в шовінізмі, просто не можуть усвідомити причин того, що відбувається. Вони вірять, що це Захід не дає їм повернути імперію. І вони воюють із Заходом на нашій із вами землі.

Але те, що є мертвим, померти не може. Російська імперія загине не тому, що ми зможемо домовитися з Путіним, а тому, що у Кремля не вистачить сил для її відновлення – а нічим іншим у Москві займатися просто не вміють. Москва не впорається, хочемо ми цього чи ні. Але це станеться зовсім не цього року й навіть не наступного. Попереду в українців – роки й роки Вітчизняної війни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини