MENU

Палеонтологи знайшли новий вид древніх приматів

618 0

Вчені знайшли останки предка сучасних гібонів Naked Science

Американські палеонтологи виявили в Індії зуб примата віком 13 мільйонів років. Дослідники вивчили його і з'ясували, що це найдавніший предок сучасних гібонів з усіх, знайдених досі, повідомляє Naked science.

Зуб знайшли ще в 2015 році недалеко від індійського міста Рамнагар. Знахідка була зроблена не випадково – дослідники піднялися на пагорб, на якому роком раніше була знайдена щелепа іншого примата. На пагорбі один з дослідників Крістофер К. Гілберт побачив щось блискуче – зуб.

"Ми відразу зрозуміли, що це зуб приматів, але він не був схожий на зуби жодної з відомих нам мавп", – повідомляє Гілберт. Знахідка виявилася дуже давньою – 12,5-13,8 мільйона років. Але для того, щоб описати її, палеонтологам знадобилося п'ять років.

Вивчивши зуб, вчені прийшли до висновку, що він належить невідомому виду приматів. Його назвали Kapi ramnagarensis (на честь місця, де він був знайдений).

Палеонтологи прийшли до висновку, що це прямий предок гібонів, найдавніший із знайдених на сьогодні. Вчені впевнені, що це унікальна знахідка. Адже її вік збігається з віком скам'янілостей деяких великих приматів, які мігрували приблизно в той же період з Африки до Азії.

Зуб є свідченням того, що гібони прийшли з Африки до Азії разом з іншими великими мавпами. Це допоможе краще зрозуміти еволюцію приматів і шляхи їх міграції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

ZN.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини