MENU

Деградація vs розвитку: "слуги" в рідному КНУ – Олександр Лємєнов

498 0

Деградація vs розвитку: "слуги" в рідному КНУ – Олександр Лємєнов

Розкажу досить цікаву історію з мікробіології, пов’язавши її з політикою. У живому світі існують бактерії, які прикріплюються до голови ракоподібних і фактично управляють їхньою поведінкою: від потреби їсти і до розмноження.

Мікробіологія не так давно довідалась про це явище, але воно вкрай ілюстративне – одна з найменших груп живих організмів (бактерія) може керувати цілком розвиненим представником членистоногих (значно складніший організм), який має скелет, що водночас слугує каркасом для м’язів і внутрішніх органів.

І тепер переносимо це на політичні реалії.

Читайте також: "Законодавство є новим для нас, вчимося на ходу": "слуги" потрапили в черговий скандал

Сьогодні побачив, як партія «Слуга народу» вирішила втягнути мою альма-матер КНУ ім. Т. Шевченка в передвиборчу агітацію. Так вони розмістили свій з’їзд на задньому дворі Червоного корпусу. Партії – 2.5 роки. Моєму університету – 186. Не буду ідеалізувати КНУ, але це був осередок видатних умів – Винниченко, Бердяєв, Неволін, Кістяківський, etc.

І тепер уявімо, що на задньому дворі замість вищезгаданих осіб буде виступати, припускаємо, кандидатка в мери, яка літала з парасолькою, підвішена на кран. Або Дубінського з Бужанським випустити. Або Миколу Тищенка, який після суботньої ночі ще не відпочив. Будь-хто з них через 100-150 років опісля діяльності вищезгаданих вчених є інтелектуально обмеженою людиною. Ще раз. Пройшло століття, а ми не просунулись вперед в контексті політичних еліт.

Читайте також: Кадры Андрея Ермака: кум, друг, работодатель. Как работает "социальный лифт" Офиса президента

Деградація - процес поступовий, як і розвиток. Проте якщо ренесанс світлих умів проходить поступово, то деградувати, як бачимо, можна досить швидко. І ця деградація прямо перед нашими очима.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ЛЄМЄНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини