Баварія дотиснула Севілью в овертаймі і завоювала Суперкубок УЄФА. ФОТО

299 0

24 вересня на стадіоні "Пушкаш Арена" в Будапешті пройшов поєдинок за Суперкубок УЄФА між німецькою "Баварією" та іспанською "Севільєю".

Чемпіон Німеччини здобув перемогу з рахунком 2:1 і завоював трофей.

Іспанці вважалися аутсайдерами поєдинку, але змогли першими вийти вперед. На 13-й хвилині Окампос впевнено реалізував пенальті, який заробив Ракітіч - екс-плеймейкера "Барселони" збив Алаба у штрафному майданчику.

"Баварія" продовжила контролювати м'яч і вже на 34-й хвилині зрівняла рахунок: Мюллер зробив закид в штрафну на Левандовскі, а поляк скинув м'яч під удар Горецкє, який не промахнувся - 1:1.

На старті другого тайму "Баварія" змогла забити, коли Левандовскі обігрався з Мюллером і відправив м'яч у порожні ворота. Однак у підсумку арбітр не зарахував гол після підказки VAR. Надалі "Севілья" лише зрідка йшла вперед, а "Баварія" намагалася атакувати методично і без зайвого поспіху.

Тим не менш, головний шанс забити в кінцівці був саме в іспанців: Ен-Несірі в контратаці вийшов сам на сам, але не зміг переграти Нойєра.

Гра перейшла в овертайми, в яких іспанці виглядали втомленими та пропустили вирішальний гол на 104-й хвилині: Буну відбив перед собою удар Алаби, а на добиванні головою точно пробив Хаві Мартінес - 2:1.

"Баварія" - "Севілья" - 2:1

Голи: Горецка, 34, Мартінес, 104 - Окампос, 13 (з пенальті)

"Баварія": Нойєр, Павар, Зюле, Алаба (Боатенг, 112), Ернандес (Мартінес, 99), Кімміх, Горецка (Девіс, 99), Гнабрі, Мюллер, Сане (Толіссо, 70), Левандовскі

"Севілья": Буну, Навас, Кунде, Дієго Карлос, Ескудеро ,Хордан (Васкес, 94), Фернандо, Ракітіч (Торрес, 56), Сусо (Гудель, 73), де Йонг (Ен-Несірі, 56), Окампос.