"Динамо" вперше за чотири роки вийшло у груповий етап Ліги чемпіонів

385 2

У матчі-відповіді раунду плей-оф Ліги чемпіонів "Динамо" розгромило "Гент" із рахунком 3:0

Як зазначає НВ, кияни вперше із 2016 року пробилися до основного раунду провідного футбольного турніру Європи, повідомляє UAINFO.org.

Підопічні Мірчі Луческу забили вже на дев'ятій хвилині домашньої гри. Це Буяльський віддав пас на Супрягу, той прострілив назад на партнера, який п'яткою відправив м'яч у сітку воріт.

До того, як рахунок став 2:0, гості втратили два моменти, але забити також міг і Шапаренко, що поцілив у стійку. Відтак українець Платсун зіграв рукою у власному карному майданчику, і де Пена подвоїв перевагу киян, реалізувавши пенальті.

На початку другого тайму "Динамо" довело справу до розгрому, коли Супряга проривався крізь захисників у штрафну, але його збили, тож Родрігеш реалізував іще один одинадцятиметровий.

У відповідь "Гент" створив кілька моментів, але розмочити рахунок бельгійцям не вдалося. Київський клуб зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів, де також виступить і "Шахтар".