MENU

Збитки компенсував "випадково": син скандального податківця часів Янковича відсудив у України 130 млн грн

1120 2

Збитки компенсував "випадково": син скандального податківця часів Янковича відсудив у України 130 млн грнОлександр Головач відсудив 130 млн у державі, які були сплачені за звільнення батька з-під варти. Фото Oleksii Tovpyha

Крім 130 млн грн "випадково" заплачених коштів, Головач-молодший також вимагав від держави компенсувати йому 11,7 млн грн "інфляційних".

Синові скандального ексглави податкової міліції часів Віктора Януковича Андрія Головача – Олександру Головачу – повинні виплатити 130 млн грн із бюджету України. Як пише "Главком", таке рішення ухвалив Печерський районний суд Києва, повідомляє UAINFO.org.

Платіж на рахунок Головача зобов'язане здійснити Держказначейство.

Відомо, що гроші були сплачені до казни в рахунок компенсації збитків, завданих Головачем-старшим у рамках угоди зі слідством. Однак, син колишнього фискала оскаржив транзакцію як "помилкову".

Читайте також: Андрей Головачев: Почему генеральные прокуроры никого не сажают?

Про компенсацію бюджету збитків у розмірі 130 млн грн оголошував ексгенеральний прокурор Юрій Луценко. Він говорив, що перед звільненням Головача із СІЗО в лютому 2017-го той не тільки визнав себе винним, а й "розписав схеми і дійових осіб мафіозного угрупування".

"Як з'ясувалося цього літа, гроші за батька вносив син Олександр Головач, який тепер вирішив визнати транзакцію "помилковою", оскільки особисто він не був стороною жодної угоди, не був визнаний винним за нанесення будь-якої шкоди державі, і, відповідно, жодних підстав вносити 130 млн грн на рахунок казначейства у нього не було...

Крім 130 млн грн "випадково" заплачених коштів, Головач-молодший також вимагав від держави компенсувати йому 11,7 млн грн "інфляційних", – пише видання.

Судячи з документу, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень, суд задовольнив вимогу в частині повернення Головачу 130 млн грн, але нараховувати "відсотки за користування" відмовився.

Читайте також: Кадры Андрея Ермака: кум, друг, работодатель. Как работает "социальный лифт" Офиса президента​​​​​​​

Нагадаємо, Головача звинувачували в незаконному відшкодуванні податку на додану вартість на 3 млрд грн для різних компаній у складі організованого злочинного угруповання на чолі з екскерівником Міндоходів Олександром Клименком та експрезидентом Януковичем.

9 серпня 2016 року Військова прокуратура і СБУ затримали фіскала. Його майно арештували. Затримання запам'яталося тим, що під час обшуку в нього виявився бюст Януковича.

За словами тодішнього головного військового прокурора Анатолія Матіоса, за період з 2013 по 2016 роки через рахунки сім'ї Головача пройшло понад 1,6 млрд грн. Після затримання генерала силовики заарештували його майна на суму 480 млн грн. Серед заарештованого були, зокрема, квартири, автомобілі, котеджне містечко "Сонячна долина" під Києвом, кілька ресторанів і магазинів елітного одягу по вул. Хрещатик, 15. Слідчі описали і вилучили автопарк (шість автомобілів, серед них два Porsche і два Mercedes), оформлений на сина підозрюваного. 

Андрій Головач після гучного арешту і засекреченої угоди зі слідством відбувся "умовним терміном" та зберіг численні активи.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини