MENU

Скільки ще Лозінських треба переобрати українцям? – Ігор Луценко

799 1

Скільки ще Лозінських треба переобрати українцям? – Ігор Луценко

«Мені цікаво, скільки ще Лозінських треба переобрати українцям, скільки успішних і безкорисливих активістів мусять програти вибори, щоб українська інтелігенція задумалася над тим, що треба міняти виборчу систему?», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР восьмого скликання Ігор Луценко, інформує UAINFO.org.

«Ну якщо система кожного разу продукує невимовно жахливий, аморальний і злочинний результат, то може не треба щоразу бідкатися?

Чому хоча б не почати говорити, думати про те, яким чином відсікти некомпетентних, безвідповідальних, продажних виборців?

Свого часу я своїм законопроектом про плату за не-голосування пропонував почати дискусію.

Читайте також: Руслан Бортник: По итогам местных выборов досрочная перезагрузка парламента стала более вероятной

Але є й інші ідеї, їх багато. Голосування у світі уже проводять на блокчейні, це страшенно дешево і захищено від зламу, це значить, можна переходити до прямих інструментів демократії, до постійного контакту влади і активної частини суспільства, тут простір для фантазії безмежний.

Але для цього слід перестати вірити у нинішні механізми голосування як такі, що можуть привести до чогось справді хорошого.

Не можуть! У зрівнянні голосу за гречку і голосу чесної людини, у зрівнянні кандидата з 1000 бордами і кандидата з одним фейсбуком – страшне зло.

Голосувати на таких виборах – це зізнаватися у толерантності до оцього шулерства. Заламування рук після таких виборів, обвинувачення виборців – це щонайменше недалекоглядність.

Читайте также: На местных выборах общество психологически отзеркалило самолюбование, хвастовство и бахвальство Зеленского – Постернак

Виборець завжди некомпетентний. Це доведено науково. Некомпетентність і підкуп – цим треба боротися, ці два фактори мусить мінімізовувати виборча система.

Це і є та омріяна «зміна системи», це і є шлях уникнути революцій та зовнішніх впливів, це і є спосіб стати у передній ряд нашої цивілізації. У нас є для цього ресурс розумних людей, якого немає навіть у найбагатших країн – але для цього потрібно, щоб полова з очей щезла, щоб люди почали мислити, щоб відчули імпульс совісті, що так терпіти це далі не можна», - завершує Луценко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини