MENU

ВООЗ закликала світ готуватися до наступної пандемії

865 0

ВООЗ закликала світ готуватися до наступної пандемії

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я висловили переконання, що COVID-19 можна перемогти. Вони закликали уряди країн-членів ВООЗ не відступати від інших важливих цілей у галузі охорони здоров'я та готуватися до наступної пандемії.

Такі ключові фрази містяться в пресрелізі організації до 73-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, передає CNN, інформує UAINFO.org. Вона відбудеться 9 листопада у форматі відеоконференції.

Насамперед у ВООЗ зазначили, що світ може перемогти COVID-19 за допомогою науки, рішень і солідарності. За даними організації, хоча ця пандемія і є глобальною кризою, "багато країн і міста успішно запобігли або контролювали передачу інфекції за допомогою комплексного науково-обґрунтованого підходу".

Читайте також: Washington Post: 2020 год похож на сумасшедший сериал, чем он кончится?

"Вперше світ згуртувався довкола плану щодо прискорення розроблення необхідних нам вакцин, діагностичних та терапевтичних засобів і забезпечення їхньої доступності для всіх країн на основі справедливості", – йдеться в заяві організації.

Там підкреслили: пандемія COVID-19 стала нагадуванням про те, що здоров'я є основою соціальної, економічної та політичної стабільності. Також, на думку фахівців ВООЗ, вона говорить про важливість спільних зусиль організації з розширення охоплення послугами охорони здоров'я та кращого захисту населення.

Водночас в організації заявили, що держави-члени повинні готуватися до наступної пандемії вже зараз.

"У минулому році ми побачили, що країни з надійною інфраструктурою готовності до надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я змогли швидко вжити заходів для стримування й контролю поширення коронавірусу", – зазначили вони.

Читайте также: Турция начала клинические испытания вакцины от COVID-19

На майбутній сесії ВООЗ розгляне проєкт резолюції, який посилює готовність країн до таких майбутніх надзвичайних ситуацій.

"Ця резолюція закликає світову спільноту охорони здоров'я забезпечити, щоб всі країни були краще оснащені для виявлення випадків COVID-19 та інших небезпечних інфекційних захворювань, ухвалення відповідних заходів", – підсумували у ВООЗ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини