До 2022-го року 42 держпідприємства Міноборони буде реорганізовано, а ще 44 – ліквідовано
До 2022 року Міністерство оборони має ліквідувати 44 держпідприємства, які знаходяться у сфері його управління та 5 передати на приватизацію.
Ще 42 держпідприємства Міноборони підлягають реорганізації. Це передбачено стратегією реформування об'єктів держвласності зі сфери управління оборонного відомства, повідомили у Міністерстві оборони, інформує UAINFO.org.
"Підприємства, що плануються до реорганізації, важливі для оборонного відомства, адже спроможні економно, якісно та ефективно працювати на потреби Збройних Сил. У секторі задіяні тисячі висококваліфікованих вузькопрофільних спеціалістів… Ті ж держпідприємства, діяльність яких безпосередньо не пов’язана із майбутніми потребами сектору оборони, сплановані до передачі на приватизацію у Фонд держмайна. Слід також враховувати, що 15 підприємств Міноборони знаходяться на тимчасово окупованій території у Криму", – сказано у повідомленні.
Читайте також: Уряд планує передати гуртожитки у власність територіальних громад
Наразі Міноборони видало наказ, розроблений Комітетом реформ, що регламентує аспекти реформування держпідприємств оборонного відомства. Затверджено Перспективний перелік суб'єктів держвласності, що задіяні у виконанні найважливіших функцій у рамках реформування сектору оборони.
"Також, у відомстві офіційно формалізовано перспективну схему функціонального управління об'єктами держвласності, що належать до сфери управління Міноборони. Планується, що до 2022 року у сфері управління Міноборони залишиться 42 держпідприємства, з яких 40 — у функціональному управлінні Головного управління майна та ресурсів, а 2 — Головного управління розвідки МОУ", — додали у оборонному відомстві.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки