Українські боксери завоювали 15 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи

233 0

Фото fbu.org.ua

Українські боксери успішно виступили на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив у Чорногорії.

Про це повідомляє Федерація боксу України, інформує UAINFO.org.

За нагороди боролися 175 спортсменів з 22 країн.

За підсумком виступів збірна України завоювала 15 медалей - 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на Чемпіонатах Європи.

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Ілля Тогобицький у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко у категорії до 91 кг та Юрій Захареєв, що представляє вагову категорію до 69 кг.

Варто відзначити, що представник Білгород-Дністровського Юрій Захареєв став у Чорногорії дворазовим Чемпіоном Європи. У 2019 році він також приніс Україні «золото» на чемпіонаті Європи серед молоді, що проходив у Болгарії.

Срібними призерами першості континенту цього року стали: Роман Літвінов (52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (64 кг), Анна Сезько (69 кг) та Яна Тараненко (81 кг).

Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Данило Дрижак (49 кг), Геннадій Масленніков (60 кг), Бозорбой Матякубов (64 кг), Денис Салабай (81 кг),

Катерина Боднарчук (54 кг), Раїса Піскун (75 кг) та Вікторія Левчук (+81 кг).

За кількістю завойованих медалей наша команда здобула один з найкращих результатів у своїй історії. Для прикладу, на молодіжному Євро-2019 в активі молодих українців було дев’ять медалей, серед яких 1 золота, 3 срібних та 5 бронзових нагород.

У Федерації боксу України також відзначили неабиякий прогрес молодіжної чоловічої команди під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, яка до останнього моменту змагалася з росіянами за перше командне місце.