"Боруссія" знову розтрощила "Шахтар"

460 0

"Боруссія" із Менхенґладбаха розгромила донецький "Шахтар" із рахунком 4:0 у матчі четвертого туру Ліги чемпіонів

Як пише для УП Микола Аврамчук, "Шахтар" повністю провалив перший тайм сьогоднішньої, 25 листопада, гри в Німеччині, повідомляє UAINFO.org.

У "гірників" за стартові 45 хвилин не було жодного удару в площину воріт, а в німців – чотири та три голи. На старті поєдинку Андрій П`ятов не дав себе переграти Брелю Емболо, котрий вибіг сам на сам із воротарем "Шахтаря".

На 17 хвилині господарі поля відкрили рахунок. Сергій Кривцов у власному штрафному майданчику порушив правила на Емболо, і рефері призначив пенальті у ворота донецької команди. З одинадцяти метрів Ларс Штіндль легко переграв П`ятова – 1:0. На 33-й хвилині рахунок стає 2:0. Після подачі кутового Ніко Ельведі забив ударом головою.

Розгромним рахунок іще в першому таймі зробив Емболо, який на 45 хвилині ударом через себе знову пробиває воротаря "Шахтаря" – 3:0.

У другому таймі "Боруссія" збавила оберти й дала пограти "Шахтареві". Втім "гірникам" це не надто допомогло. На 78 хвилині німецька команда, яка вже ходила пішки полем, забила четвертий гол. Оскар Вендт ударом зі штрафного з метрів 28 пробив у дальній кут воріт, м`яч зачепив штангу і залетів у сітку – 4:0.

В останні три хвилини гри у "Шахтаря" було відразу два моменти, щоби врятуватися від чергової ганьби. Спочатку удар головою Миколи Матвієнка з метрів шести парирував Ян Зоммер. За кілька хвилин воротар "Боруссії" робить іще один сейв після удару Тете.

Після чотирьох турів у "Шахтаря" чотири очки. "Боруссія" набрала вісім балів й очолює турнірну таблицю. "Інтер" і "Реал" проведуть свій матч пізніше. В іспанців чотири пункти, а в італійців два.

Слід зазначити, що за два матчі з "гірниками" німці забили "Шахтареві" 10 сухих голів: у попередній грі на виїзді "Боруссія" знищила донецький клуб із ганебним рахунком 0:6.