MENU

Населення України зменшилося до 29 мільйонів: СБУ опублікувала таємні документи щодо Голодомору

1327 0

Населення України зменшилося до 29 мільйонів: СБУ опублікувала таємні документи щодо Голодомору

Служба безпеки України опублікувала розсекречені матеріали кримінальної справи керівника бюро Всесоюзного перепису населення Центрального управління народногосподарського обліку СРСР Олімпія Квіткіна, якого радянська влада звинуватила в "отриманні штучно занижених і збочених цифр" під час перепису 1937 року.

Відповідні фото матеріалів справи опубліковано на сайті СБУ, повідомляє UAINFO.org.

Дані, отримані Квіткіним під час проведення всесоюзного перепису в СРСР в 1937, дали йому підстави стверджувати про демографічну кризу, яку переживала тодішня УРСР, про що він не побоявся написати у своєму звіті.

Читайте також: Виновны, потому что умерли? Потомкам палачей очень не нравится, когда им напоминают о былых преступлениях

Радянський демограф зазначив, що замість очікуваних 35 мільйонів населення в Україні виявилося 29 мільйонів, тобто показник залишився на рівні 1926 року, і назвав це наслідком голоду 1932-1933 років.

Квіткін вказав, що колективізація в Українській РСР призвела до вимирання людей, що найбільш активні і працездатні селяни тікають з колгоспів і ті розвалюються, а соціалізм "не покращує, а душить добробут широких мас населення".

Читайте також: Лживые советские фильмы про Украину

Результати перепису Квіткіна розлютили керівництво СРСР і Олімпія Квіткіна визнали активним учасником "контрреволюційно-шкідницької організації", який нібито свідомо спотворив дані перепису з метою "продемонструвати перед усім світом банкрутство політики партії щодо соціалістичного будівництва". Квіткіна заарештовали і в лютому 1937 року розстріляли.

Через два роки - в 1939 році - був проведений ще один перепис населення, результати якого були вже зовсім іншими і дійсності ніяк не відповідали.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

"Апостроф"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини