MENU

Кабмін денонсував три угоди з СНД у сфері атомної енергетики

161 0

Кабмін денонсував три угоди з СНД у сфері атомної енергетики

Кабінет міністрів ухвалив рішення про вихід України з міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності незалежних держав. Три з цих угод – у сфері атомної енергії.

Відповідна постанова ухвалена під час засідання уряду 16 грудня 2020 року, яке транслювалося на Youtube, інформує UAINFO.org з посиланням на РБК-Україна

Згідно з постановою, денонсуються наступні договори:

• Гірнича хартія держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, вчинена 27 березня 1997 р. у м. Москві.

• Угода про координацію міждержавних відносин держав – учасниць СНД в галузі використання атомної енергії в мирних цілях, вчинена 31 травня 2013 р. у м. Мінську.

Читайте також: Україна вийшла з договору СНД про узгоджену монопольну політику

• Угода про координацію міждержавних відносин в галузі електроенергетики Співдружності Незалежних Держав, вчинена 14 лютого 1992 р. у м. Мінську.

• Угода про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії, вчинена 26 червня 1992 р. у м. Мінську.

• Протокол про внесення змін до Угоди про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії від 26 червня 1992 року, вчинений 31 травня 2013 р. у м. Мінську.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, правова база щодо співробітництва з СНД в енергетичній сфері здебільшого втратила своє практичне значення і потребує перегляду на предмет відповідності сучасному стану міжнародних відносин у зазначеній сфері.

Читайте також: СНД свою місію вичерпала – зараз час ізолюватися

Нагадаємо, у жовтні Україна вийшла з угоди в рамках Співдружності незалежних держав про співпрацю в боротьбі з незаконною міграцією.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини