MENU

Огидний підсумок: страшна Кернесова смерть є чимось більшим за себе

40541 9

Смерть харківського міського голови Геннадія Кернеса стала огидним підсумком нещодавньої виборчої кампанії в Україні. І річ тут не в особистості самого небіжчика

Про це для "Еспресо" пише Віталій Портников, повідомляє UAINFO.org.

Політична характеристика людини, яку вважають одним із організаторів відправки бандитів до мирного Києва у дні Майдану 2013-2014 років, людини, що не шкодувала зусиль для того, щоб український Харків залишався похмурим радянським містом, коригування не потребує. І тільки в пострадянських країнах ця політична оцінка підміняє судовий вирок.

Читайте також: Чим не сюжет для "Чорного дзеркала"? Цим ФОТО Кернесове оточення означило нову еру

Річ не в Кернесі. Річ у мафіозній системі управління нашою країною.  Людину на смертному одрі перетворили на заручника кланових інтересів.  Використовували, щоби зберегти клановий контроль над харківськими ресурсами. При цьому всі чудово розуміли, що Кернес до Харкова вже не повернеться – а якщо й повернеться, так точно не до міськради. Ми навіть не знаємо, чи був він притомним на час виборів, чи просто залишався на системах життєзабезпечення, які вимкнули після того, як відбулися всі необхідні процедури, що забезпечили кланам контроль над Харковом.

Це, звичайно, страшна смерть, якої навіть ворогові не побажаєш. В останні дні свого життя бути безпорадним інструментом у руках хижих, жадібних людей, які цікавляться тільки грішми й утримують тебе на цьому світі тільки заради того, щоби продовжувати наживатися, коли тебе вже тут не буде. Кернес був одним із небагатьох людей у моєму житті, що принижувалися до огидних публічних нападок на мене, але зараз я відчуваю тільки жалість. Це ж треба було так прожити своє життя, щоб так померти!

Читайте також: Харків віддали Кернесові, аби не було війни? Зрештою буде й Кернес, і війна – Портников

Ну а харків'яни? Люди, які, напевно, думають, що вони сучасні жителі сучасного мегаполіса! Люди, які без вагань, усім небайдужим Харковом проголосували за привид, наче в якомусь забитому африканському бантустані! Люди, які своїм голосуванням іще раз нагадали, що поки хижі клани можуть маніпулювати українцями, нічого в нашій країні не змінюватиметься на краще.

Кернес помер. Мафія є безсмертною.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини