MENU

Як Джо Байдену вдалося навести політичну різкість українському колезі

2685 0

Тепер Зеленському та його оточенню треба буде дуже постаратися. Щоб своє грою пішаками на великій шахівниці Джо Байдена проти чорних Володимира Путіна не розчарувати партнерів по грі у Вашингтоні.

Про це пише політичний експерт Андрій Миселюк, інформує UAINFO.org.

Ті, хто озвучує мантри «Блокування телеканалів Медведчука – наступ на свободу слова» (свідомо чи не свідомо) застосовують ефективний прийом росіян у їхній багатоскладній гібридній агресії: використовувати на повну демократичні процедури, інститути та механізми задля досягнення цілей у своїх гібридних операціях. 

Росіяни цим прийомом користуються давно і вельми успішно. Достатньо згадати їхні успішні операції в ПАРЄ та інших європейських інституціях після початку війни проти України.

Телеканалами із сфери впливу Медведчука «112 Україна», Newsone, ЗІК та їхніми адвокатами в Україні (самим Медведчуком, Рабіновичем тощо) використовуються та же схема. Бо вони вмить виявилися позбавленими дуже міцної зброї. Яка обслуговувала РФ в її інформаційній війні проти України. І, звичайно, будуть боротися за її повернення на поле бою. Щоби знову обслуговувати операції Кремля проти України.

Саме в цих категоріях потрібно розглядати те, що відбулось. 

Більш того, блокування трьох телеканалів - це лише одна із складових дуже важливого процесу ПРОЯСНЕННЯ ПОЗИЦІЇ керівництва України по головним, екзистенціальним, питанням. 

По-перше, самого виживання української держави в умовах російської агресії.

Читайте також: Politico: Настало время Байдену объединить Европу против Путина

По-друге, дієвого посилення підтримки свого головного стратегічного партнера, завдяки якому країні й вдалося встояти в 2014-му проти Росії й досі триматися – США. 

Так, не стільки за своїм власним бажанням, скільки під тиском нової адміністрації у Вашингтоні Зеленський змушений діяти. 

Діяти не звично для себе. Динамічно. Рішуче. Комплексно. Бо Джо Байден знає київських політиків як облуплених, «от і до» розуміє, що вони собою уявляють та на що здібні. І вміє знаходити необхідні інструменти для прискорення необхідних Вашингтону дій та процесів на берегах Дніпра. 

Тому в останній тиждень замість продовження своїх довгих та непродуктивних РОЗМОВ Зеленський та його команда почали ДІЯТИ. І ці дії офіційного Києва дозволили у короткий термін синхронізувати позиції українського керівництва із очікуваннями від Києва нової американської адміністрації. 

Читайте також: Сергей Фурса: Зеленского, после прихода к власти Байдена, будто подменили

В результаті лише за тиждень вдалося:

А) «Відшити» китайських мисливців за стратегічними технологіями від «Мотор-Січі»;

Б) Показово наказати фігуранта санкційного списку США за втручання в американські вибори Дубінського – його виключили з фракції, на черзі – позбавлення головування у Київській обласній організації «Слуги народу» і, можливо також, й партійного квитка «Слуги народу»;

В) Прикрити українські транслятори кремлівських нарративів в інформаційній війні РФ проти України - «112 Україна», Newsone, ЗІК. 

Далі – буде. Бо якби темп і зміст в цій роботів по синхронізації дій українського керівництва із запитами Вашингтона залежали від Зеленського і Ко, то із такою бурхливою активністю їх би надовго не вистачило. 

Але ж залізною рукою провід тут веде команда Байдена. Яка від перших днів своєї роботи взяла курс на жорстке покарання Росії та особисто Путіна за їхні «гібридні витівки». І Зеленському та його оточенню треба буде дуже постаратися, щоб своє грою в окремих епізодах цієї великомасштабної постановки не розчарувати її заокеанських продюсерів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини