MENU

Україна не змогла домовитися з МВФ: кредитори вимагають "більшого прогресу"

746 9

Україна не змогла домовитися з МВФ: кредитори вимагають "більшого прогресу"

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні завершилася без конкретного результату. Переговори доведеться продовжити, а кредитор вимагає "більшого прогресу".

Як повідомляє UAINFO.org, це випливає з заяви представника Фонду в Україні Йоста Люнгмана, яку процитувало видання "НВ".

З 21 по 23 грудня, а після з 11 по 12 лютого кредитори обговорили прогрес в проведення реформ, які мала виконати українська влада.

"Дискусії фокусувалися на посиленні управління Національним Банком; поліпшенні законодавчого та регулятивного підґрунтя банківського нагляду та фінансового оздоровлення; заходах, спрямованих на зменшення фіскального дефіциту в середньостроковій перспективі; законодавчих ініціативах щодо відновлення і посилення антикорупційної інфраструктури та судочинства, так само як дискусії стосувалися заходів у секторі енергетики. Обговорення було продуктивним, однак потрібен більший прогрес на користь завершення першого перегляду програми. Дискусії триватимуть", — сказав постійний представник Фонду в Україні.

Нагадаємо, в червні 2020 року МВФ схвалив кредитну програму Києву і виділив перший транш у 2,1 мільярда доларів, щоб допомогти українській економіці, яка сильно постраждала від наслідків пандемії. Подальші позики були заморожені у зв'язку з повільними темпами реформ в Україні. МВФ також стурбований рішенням уряду України від січня цього року про зменшення ціни на газ нижче ринкової з метою зниження тарифів для населення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини