MENU

Три аргументи на користь пріоритетності реформи оборонної промисловості

166 0

Реформа української оборонної промисловості – один із пріоритетів 2021 року. Чому це потрібно?

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Валерій Пекар, повідомляє UAINFO.org.

Читайте також: Новий голова пообіцяв, що вже наступного року "Укроборонпрому" не буде

1. Є світові стандарти корпоративного управління (OECD Principles of Corporate Governance), і є радянські стандарти управління. Світові стандарти вимагають прозорості, правової визначеності й однозначності, керованості, підзвітності тощо. Зберігаючи протягом багатьох років радянські підходи, українські державні оборонні підприємства втратили виробничий потенціал, дійшли до жахливого фінансового стану, стали об'єктом рейдерських атак.

2. Оновлення промисловості потребує інвестицій. Євроатлантична інтеграція потребує військово-промислової кооперації та трансферу технологій. Для цього треба фінансово оздоровити підприємства, відновити керованість і підзвітність, створити правову основу для роботи з партнерами й інвесторами.

Читайте також: "Укроборонпром" помер: нехай живе нова прокладка й відсутність оборонно-промислової політики – Бутусов

3. Якщо подивитися, звідки йде галас "нічого не чіпайте, хай буде як є!", то ми побачимо, що за цим стоять або люди з корисливими інтересами, або російські агенти, або щирі патріоти, які чомусь не вірять у можливість навести лад і бояться втратити ті залишки, що є. А я вірю в перспективу.

Без потужної оборонної промисловості не перемогти в довгій війні сильнішого супротивника. Без військово-промислової співпраці зі стратегічними союзниками не вирватися із ХХ сторіччя у ХХІ. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини