MENU

Що не так із заявою окремих "слуг" на захист Стерненка

933 1

Заява деяких "слуг народу" типу на Стерненкову підтримку Стерненка залишає щонайменше подвійне враження

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Тарас Шамайда, повідомляє UAINFO.org.

Мета вашої заяви – точно захист Сергія та докорінні зміни в судовій і правоохоронній системі?
 
Чи головна мета – відмазати Зеленського та збити народний протест проти сваволі влади? Почитайте текст, який ви так героїчно поширюєте у фейсбуці, і якщо не людям, то бодай самим собі дайте чесну відповідь: 

1. Чи точно справа Стерненка є маркером недовіри лише до суддів? Чи таки й до прокурорів, "мусорів" і президента ыз його "Охвісом", які кришують усю цю гнилу систему?

2. Чи точно у вуличних протестах (які ви, до речі, ставите через кому після насильства – дуже дивний підхід для людей, які вважають себе демократами), чи точно в цих протестах винна опозиція, яка хоче "звинуватити Президента"? Ви реально вважаєте тисячі людей, які вийшли 23 лютого сказати все, що вони думають про правлячий режим, ідіотами?

Читайте також: Навіть якщо Зеленський особисто не тисне на суддів і правоохоронців, відповідальність однаково на ньому – Шабунін

3. "Засуджуємо політичні цілі дестабілізації країни, які переслідують деякі політичні сили". "Не дайте себе використати у брудній політичній грі та не дозвольте підмінити вимогу справедливого розгляду справи Стерненка спробами дестабілізувати ситуацію в Україні та загрозою незаконного повалення державної влади". Вважаєте, ця риторика у стилі Януковича вам справді личить? Про яку "дестабілізацію" та які "деякі сили" ви говорите? Не про ту часом силу, яка напакувала владу татаровими, венедіктовими й бабіковими? Якщо ви забули назву, то нагадаю, ця сила називається "Слугою народу".

4. "Повністю поділяємо вимогу щодо крайньої необхідності негайно провести судову реформу". Це, звичайно, чудово. Але у вашій заяві ані слова нема про засудження реакційних законопроєктів Зеленського про всевладдя Вищої ради правосуддя, яка і є головною виразницею суддівської сваволі й корупційної кругової поруки. Чи, може, ці проєкти ви й маєте за "реформу"? Чи, може, реформа – це знущальний проєкт про ОАСК, який не ліквідовують, а просто позбавляють можливості розглядати акти окремих органів влади?

5. Ви думаєте, люди реально не розуміють, що річ не лише в судді, який виніс свавільний вирок Стерненкові, а й у прокурорах, які шили цю справу білими нитками й вимагали цього вироку, й у тих, хто домігся цього рішення від судді – від усієї системи, яка стає все небезпечнішою для кожного українського громадянина через перенасиченість різною ригівською наволоччю й на вершині якої стоїть ваш лідер Зеленський.

6. Чому у вашій заяві – ні слова про поплічника Януковича й Захарченка Татарова, якого призначив і "кришує" Зеленський? Може, почати реформи, яких ви так прагнете, із того, щоб називати речі своїми іменами й вимагати від президента не заважати, а сприяти розслідуванню злочинів Татарова й, ясна річ, звільнити його зі свого Офісу та вибачитися перед українським народом за це ганебне призначення.

7. Ваші колеги у Верховній Раді збирають підписи за відставку на 200% своєї генпрокурорки Венедіктової, яку призначили ви й ваш президент. Яка прямо відповідає за політичні переслідування, абсолютно незаконні рішення та, серед іншого, за вкрай упереджені заяви стосовно Стерненка. Я не побачив поміж ааших загальних фраз про реформи і справедливість оцінки дій Венедиктової та чіткої готовності поставити підпис за її відставку. Ви підписуватиметеся й голосуватимете за цю відставку чи ні?

Читайте також: "Вирок Стерненкові – це ворожа спецоперація": юрист навів сім аргументів

Ви не хочете дестабілізації, хочете реформ і справедливості? Можливо, почніть із того, щоб називати речі своїми іменами й дивитися в корінь проблеми.

Бо люди вийшли не тільки й не стільки за Стерненка, і тим паче не тільки проти якогось нікчемного судді. А за свої права у власній державі та проти режиму сваволі, який вибудовує ваш президент і його, прости господи, "Охвіс".

І вийдуть знову в суботу о 12:00, а якщо треба – вийдуть ще й іще. Доки головний підбурювач і дестабілізатор і ви разом із ним не зрозумієте – ніхто вашу владу не терпітиме, і ніякими умовляннями ви не зупините протести.

Ставайте чітко і без евфемізмів по один бік із людьми. Виганяйте Венедіктову. Голосуйте за нормальну судову реформу, а не за антиреформу від Зеленського. Вимагайте від свого президента вигнати Татарова, краще разом із Єрмаком і рештою камарильї, випустити Стерненка, випустити Антоненка (не треба тільки розповідати про "незалежні" суди), припинити ганебне переслідування української опозиції та сконцентруватися на реальних зрадниках і московській п'ятій колони.

І вам разом із вашим президентом усі аплодуватимуть, як аплодували, коли накладали санкції на Медведчука. Словом, не валіть із хворої голови на здорову. Будьте чесними перед собою та людьми.

А за заклик перевести Стерненка до Києва – дякую. Це справді важливо. На Одещині, де прокуратура й поліція просякнуті кримінальними впливами, а на чолі ОДА ваш Зеленський поставив організатора сєпарського шабашу Гриневецького, Сергієві загрожує реальна небезпека.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Тарас ШАМАЙДА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини