MENU

Кличко закликав ввести загальнонаціональний локдаун. Більшість українців підтримують запровадження локдауну – опитування

637 4

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з вимогою негайного запровадження локдауну на загальнонаціональному рівні.

Про це він заявив на брифінгу 9 квітня, інформує UAINFO.org.

Він попередив, що в умовах відсутності масової вакцинації від коронавірусу «країну чекає катастрофа».

«Тому я звертаюся до уряду невідкладно розглянути питання про запровадження загальнонаціонального локдауну. Справжнього локдауну. Пересування між регіонами України повинне бути обмежено з контролем з дотриманням суворих правил», – зазначив міський голова.

Кличко обурився, що всі, мовляв, хочуть їздити в громадському транспорті й працювати в офісах.

«Гуляти натовпами без масок, влаштовувати вечірки, їздити в інші міста… Давайте будемо відвертими: відбувається безконтрольне розповсюдження вірусу», – зауважив Кличко.

Він зазначив, що «треба потерпіти, посидіти вдома. Щоб на Великдень зустрітися з рідними та друзями».

Читайте також: Локдаун у Києві можуть продовжити до 10 травня – ЗМІ

Зокрема, майже дві третини - 65% - опитаних підтримують запровадження «жорсткого карантину» (локдауну), 33% – не підтримують. Ще 3% не змогли відповісти. З початку березня підтримка карантину зросла з 56% до 65%, останніх відносно більше серед жителів центру країни, старшого населення, тих, хто боїться захворіти.

Також 77% підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках «жорсткого карантину», 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Проте закриття міського та міжміського транспорту не підтримують понад дві третини громадян - майже 70%. За останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

Читайте також: Украинский локдаун все более похож на бессмысленную игру. Для "своих" или "по звонку" все уже работает – Сазонов 

При цьому 55% заявили, що будуть більше дотримуватися правил «жорсткого карантину», аніж весною минулого року. 17% – сказали, що робитимуть це менше, 26% – так само.

Більш ніж половина, 52%, опитаних, побоюються, що можуть захворіти на коронавірусну хворобу, 47% – не мають таких побоювань. Про здоров’я своїх близьких та рідних хвилюються 83% респондентів, не хвилюються – 17%.

Соціологи наголошують, що за останні місяці в українців рівень тривожності про стан свого здоров’я в умовах пандемії динамічно зростає. Найвищі показники хвилювання фіксують у старшій віковій групі та серед жінок.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини