MENU

Марченко: Тільки наші "реформатори", всі ці мілованови-гетманцеви, розглядають податки як данину – гроші для хана і його челяді

1260 2

Корову треба спочатку кормити, а потім – доїти.

Я дуже проти несплати податків. Borsch Рекрутинг платить податки у повному обсязі. І я не наївна людина. Я розумію, що частину цих податків вкрадуть. Частину – використають нераціонально. Але так само я розумію, що якщо я не заплачу ці податки, пенсіонерам не буде чим платити пенсії, метері-одиначки не отримають допомоги, а дороги будуть мостити кізяками, пише у своєму блозі експерт ринку праці Сергій Марченко, інформує UAINFO.org

Але! Піднімати тему сплати податків зараз – це знущання над людьми! Чемпіонат боротьби з коронавірусом завершився нищівною поразкою. Вакцини отримали всі, крім України. І тепер у нас єдиний рецепт виживання – карантин. Бізнес не працює. Сотні тисяч людей втратили роботу. І тут такий виходить Гетманцев і каже: нам мало, давайте ще!!!

Немає з чого давати, тварі ви ущєрбні!

Читайте також: Влада під виглядом податкової амністії вводить нові податки, – економіст

Після 5 років економічного зростання, ругий рік поспіль падає ВВП.

У 2020 стався найбільший відтік іноземних інвестицій з України за 20 років.

Збитки основних платників податків у 2020 році становили 338 млрд грн – це ВДВІЧІ більше, ніж у 2019 р. Третина підприємств – збиткові!

Це значить, що люди, які там працюють, або не отримують зарплату, або отримуютіь мінімальну. І оці гетманцеви зараз хочуть залізти своїми брудними лапами у заощадження, завдяки яким люди мають хоч якийсь шматок хліба? Серйозно??!!

Читайте також: "Наличка" вне закона: украинцы должны отнести деньги в банк и заплатить 5% за это государству

Податки у сучасному світі – це стимулятори розвитку економіки. За допомогою податків розвинені країни спрямовують бізнес і капітал у пріорітетні галузі, де можуть отримати переваги та заробляти більше. І тільки наші "реформатори", всі ці мілованови-гетманцеви, розглядають податки, як данину – гроші для хана і його челяді. Зараз і смішно і боляче одночасно від того, як такі дрімучі персонажі із економічними ідеями часів Золотої Орди, змогли впарити себе на виборах як реформаторів. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Сергій МАРЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини