MENU

Гопник не може поводитися інакше: Магера пояснив, чому РФ назвала недружніми щодо себе США та ряд суверенних держав Європи

812 4

Россия Кремль решетка

Зараз часто запитують, чому РФ нещодавно назвала щодо себе недружніми США та ряд суверенних держав Європи (Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Велика Британія, Грузія і Україна), пише у Facebook український юрист,  заступник голови Центральної виборчої комісії з 2007 року Андрій Магера, інформує  UAINFO.org.  

Все дуже просто.

1. Через те, що у 1940 році СРСР окупував Литву, Латвію та Естонію.

2. Через те, що США надали СРСР в часи Другої світової війни вирішальну підтримку проти нацистської Німеччини у вигляді військової техніки, палива і продовольства.

3. Через те, що СРСР в 1945 році, начебто звільнивши від німців, окупував Польщу і встановив там комуністичний режим більш, ніж на 40 років. А перед цим, в 1939 році, нацисти і комуністи розв’язали найстрашнішу війну в історії людства.

Читайте також: Путин любым способом хочет принудить украинское руководство к прямым переговорам с сепаратистами – политолог 

4. Через те, що СРСР в 1968 році танками нищив чехів і демократію у Празі.

5. Через зовнішню агресію збройних сил РФ на територію Грузії у 2008 році.

6. Через те, що в ХХІ столітті спецслужби РФ шляхом радіоактивного забруднення ліквідовували своїх колишніх агентів (Литвиненка, родину Скрипалів) в Лондоні.

7. Через масове фізичне знищення українців, через Голодомор, етноцид і лінгвоцид української нації, через окупацію Криму і Сходу України. І до всього цього безпосередньо причетні російські держави в усіх різновидах (Російська імперія, РРФСР, СРСР, РФ).

Читайте також: Голобуцький: Україна вже ніколи не зможе дозволити собі мирний порядок денний і антимілітаристську риторику

А ви дивуєтеся чому...

Гопник себе не може поводити інакше. А держава-гопник – тим більше.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Андрій МАГЕРА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини