MENU

Історія розлучення Гейтсів та ейджизм: чи можна бути старим для чогось?

761 1

Обговорення історії розлучення Гейтсів наштовхнуло мене на роздуми про ейджизм. Так, знову) Через кілька тижнів мені виповниться 40 років, тому це надзвичайно актуально.

Ось у коментах хтось писав, що Гейтси вже надто старі, аби розлучатися. А дійсно: чи можна бути надто старим для чогось, пише у Facebook Олена Павленко, інформує UAINFO.org 

Якось дуже давно, у мої юні 26 років, одна колега умовляла мене переїхати з Харкова до Києва. Знаєте, який в неї був аргумент? "Ти тут скоро станеш бабусею харківських новин, треба розвиватися". Ще раз: мені було 26, за моїми нинішніми мірками це старший пубертат.

Я тоді дійсно переїхала (з інших причин), а потім повернулася, і ось зараз, на порозі дійсно дорослого віку не бачу нічого поганого в тому, аби бути десь найстаршою. Може, справа в тому, що я ніколи не сприймала 40-50 річних людей як старперів. Іронія долі в тому, що я довго була наймолодшою будь-де.

Читайте також: Ненависть між поколіннями й демонстрація любові: совок спотворив нашу свідомість

Я народилася в липні, а це значить, що в школу пішла, щойно мені виповнилось 6. У нашому класі лише один хлопчик був молодшим за мене. Потім так само було в університеті, на роботі, на яку я пішла в 19. У будь-яких тусовках мені дуже й дуже довго було найменше років. 20-річна я дивилася на своїх 30-річних колег і приятелів і думала: вау, як би мені скоріше стати такою ж крутою!

Тобто, моя особиста історія сформувала мене якось так, що вік сприймався швидше як щось класне.

Читайте також: "Припиніть розповідати про жінок, які хочуть молодитися": чому 45 для нас — старість?

І от, повертаючись до нашого питання: чи можна бути старим для чогось? Ну, фізіологію не скасуєш,тож я відчуваю себе застарою для того, аби усю ніч висіти в клубі, а на ранок іти на роботу. Я застара для того, аби зробити кар'єру в балеті (власне, я з 7 років була вже стара для цього). Є й інші фізіологічні обмеження. Але працювати, одружуватися, розлучатися, закохуватися, навчатися новому я не стара. І я не бачу нічого поганого в тому, аби стати найстаршою в якійсь галузі. Врешті, з певного віку це плюс. Он Мей Маск така популярна у тому й числі через те, що вона стара модель, бабуся серед моделей.

Скажіть чесно, старішання вас засмучує? Для чого ви відчуваєте себе старими?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олена ПАВЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини