MENU

Здавалося б: тільки радіти за артистів, за Україну, за музику і культуру. А ні! Українцям все не так і не те, – думка

1590 3

Вчора. Це було феєрично прекрасно! GO_A і пісня "Шум" – розкішно, класно, мелодійно, ритмічно, фантастично, автентично, веснянково. І українською.

Здавалося б: тільки радіти за артистів, за Україну, за музику і культуру. А ні! Українцям все не так і не те. А, ось, якби ж вони те і се... А, якби ж не вони, а хтось... А чому саме GO_A?.. А інших немає, чи що?.. Ну, якось воно так, що не так, пише у Facebook Любов Бурак, інформує UAINFO.org

Люди-и-и!!! Люди, які живуть в Україні, мовчки поглинаючи сурогатну продукцію російського шоубізу, покірно ковтаючи тюремний шансон у транспорті, люди, які поняття зеленого не мають про українську музику, для яких зелений квартальний лишай – еталон культури, люди, чиї діти слухають російську попсу, а внуки їб@шать з колонок російський гунявий типу-реп і не вилазять з ТікТоку... Ці люди щиро переконані, що Go_A – якесь не то...

І їх багато. І, безперечно, вони мають право на власну думку.

Тільки одне велике АЛЕ: де думка? Те, що вони озвучують – це не думка. Це паніка меншовартості, зацькованості і тупості душевної. Це підсвідомий спротив раба, в якому озивається внутрішній голос, але раб вперто глушить його. Наполегливо. Щоб і самому не чути.

Читайте також: Українська група "Go_A" різко злетіла в турнірній таблиці "Євробачення"

Статус-кво для раба – це спокійна, сита стабільність. Байдуже, якою ціною. Навіть, не дуже сита, але, щоб стабільність. Звідси і самовіддана вірність господарям і кумирам. Звідси і недопущення будь-яких змін, насамперед для себе і в собі самому.

Саме тому зміни відбуваються, світ кудись рухається. В доброму напрямку, чи ні, але рухається, а раби залишаються рабами. Зі своїми убогими спогадами, нереалізованими мріями, просвистаним життям і вітром у кишені.

Але до останнього подиху раби залишаються відданими своїм ілюзіям та кумирам. І, коли кумири помирають, пишуть розпачливі некрологи "Відійшла епоха".

Читайте також: Українська група "Go_A" різко злетіла в турнірній таблиці "Євробачення"

І рабам невтямки, що за своє життя, дбаючи і культивуючи ту, пропагандою впаяну в мізки "епоху", вони нічого іншого не чули і не бачили. Виключно тому, що не хотіли.

О, так: у фіналі "Євробачення" раби проголосують і віддадуть найвищий бал від України тим, хто забезпечує рівень їхньої національної, політичної, культурної обмеженості, а в комплекті ще й кулі...

А, ні! На Донбасі іхтамнєт...

Пороблено і задавнено українцям.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Любов БУРАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини