MENU

Маркетолог Fozzy Group Баранський приписав українцям сільську тупість і насміхався зі слова "гідність". Після того як у мережі почали закликати до бойкоту магазинів "Сільпо" та "Фора", Fozzy Group виступила з офіційною заявою

2358 29

Маркетолог Fozzy Group Баранський приписав українцям сільську тупість і насміхався зі слова "гідність". Після того як у мережі почали закликати до бойкоту магазинів "Сільпо" та "Фора", Fozzy Group виступила з офіційною заявою

Головний маркетолог Fozzy Group В'ячеслав Баранський засуджує українців, які виступають проти концертів Басти та носять вишиванки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, зокрема, Баранський хвалить Басту і зазначає, що "сільську тупість переможе лише місто, яке кладе болт на цінності села". Крім того, він пише: "Радує, що з року в рік #банута звичка натягати вишиванки на людях йде в минуле", інформує UAINFO.org.

На такі коментарі в соцмережах співробітника, зокрема, звернув увагу одеський активіст Сергій Стерненко.

"В Україні є велика торговельно-промислова група Fozzy Group. Це Сільпо, Фора, Ringoo та ряд інших відомих компаній. І є у них головний директор з маркетингу Slava Baranskyi. Слава явно не у тій країні живе, бо симпатизує любителю окупації Басті, вважає що у тих, кому він не подобається за кримнашизм, є сільська тупість та як типовий росіянин стібеться з слова «гідність» (мабуть, відсилка до Революції Гідності) та європейських цінностей.

Мені дуже неприємно, що у Фоззі працює таке створіння, якому Україна просто огидна. Сподіваюсь, він змінить місце роботи.Особисто я не хочу платити гроші компаніям, від яких воно отримує зарплату", – написав Стерненко.

На цей момент сторінки В'ячеслава Баранського недоступні. Водночас під останнім дописом на сторінці компанії вже понад 144 коментарі. Користувачі закликають звільнити маркетолога і навіть запустили хештег #ФоззіЗвільниБаранського. Серед інших, написав юрист Роман Маселко.

Багато коментарів і під останнім дописом на сторінці "Сільпо". Дехто набагато жорсткіше, але незмінно користувачі закликають звільнити Баранського.

Також є повідомлення про відмову користуватися послугами і купувати в магазинах і заклики не чистити коментарі.

Допис у Facebook зробив і журналіст Костянтин Андріюк.

"Концерти Басти, окрім перепису тисяч какаяразніц, можуть відкрити і такі консерви. Ось, наприклад, головний директор з маркетингу "Сільпо", "Фора" і решти компаній Fozzy Group - Слава Баранський", - зазначає він.

На думку Андріюка, із заміток маркетолога видно, що він ненавидить Україну.

"Як такі люди можуть обіймати такі позиції - велике питання до торгово-промислової групи Fozzy Group", - упевнений журналіст.

Користувачі соцмереж також бурхливо відреагували на антиукраїнські висловлювання менеджера Fozzy Group Слави Баранського і заявили про намір бойкотувати магазини торгової мережі.

На сторінках "Сільпо" і Fozzy Group у соцмережах з'явилися сотні коментарів користувачів із критикою Баранського й обіцянками не купувати більше нічого в магазинах мережі.

Було також створено хештег #бойкотfozzy

Після цього компанія Fozzy Group виступила з офіційною заявою з приводу висловлювань одного з менеджерів групи Слави Баранського, який розкритикував заборону в'їзду до України російському реперу Басті і зробив низку антиукраїнських висловлювань.

Цензор.НЕТ має у розпорядженні текст заяви компанії Fozzy Group. 

У ній зазначається: "Fozzy Group і всі бізнеси групи є безумовно проукраїнськими. Ми підтримуємо державний суверенітет і працюємо на розвиток нашої країни.

У публікаціях, поширених у соцмережах, є звинувачення в непатріотичності одного з наших співробітників. По-перше, ми розуміємо, чим викликане обурення, і як група компаній не поділяємо такі висловлювання.

По-друге, хочемо зазначити, що Слава Баранський не є директором з маркетингу Fozzy Group. Слава долучився як маркетинг-директор одного зі стартапів групи 4 місяці тому".

У компанії вважають, що сталася помилка у визначенні ролі Слави Баранського в групі компаній. Також у Fozzy Group зазначили, що хочуть уникнути помилок зі свого боку.

У заяві наголошується: "Рішення про подальшу співпрацю зі Славою ми будемо ухвалювати після детального вивчення всіх фактів. На цей момент Слава склав свої повноваження на період службового розслідування".

"Хочемо ще раз наголосити: як група компаній ми діємо в інтересах України і лише України. Ми дбаємо про екологію нашої країни, першими зробили відкриті курси для співробітників ритейлу з вивчення української мови, впроваджуємо світові стандарти сервісу для українців", - резюмується в заяві компанії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини