Дитячий магазин в Інтернеті: що, кому і як продавати
Пандемія, жорсткі локдауни та певні обмеження, що встановлюються на різні терміни, змусили багатьох підприємців переглянути своє ставлення до ведення бізнесу
Всі зрозуміли, що магазини, які працюють в Інтернеті, ніхто не закриє, а також існує певна група товарів, яка добре продається навіть у складних умовах. У цю категорію входять пропозиції для дітей. Пандемія змінила звичний уклад життя не тільки дорослих, а й хлопчиків і дівчаток різного віку. Діти були позбавлені звичного спілкування з друзями, цікавих, захопливих розваг, а також навчалися вдома у незвичній для себе дистанційній формі. Багато батьків прагнуть компенсувати ці труднощі приємними сюрпризами та подарунками. І попри деяке пом'якшення обмежень, така тенденція продовжує зберігатися.
Далеко не всі дорослі готові витрачати свій час на відвідування роздрібних торгових точок і віддають перевагу віртуальним покупкам. Дитячий магазин в інтернеті в умовах пандемії виявився значно успішніше й привабливіше свого роздрібного побратима.
Пропонуємо огляд деяких важливих аспектів, які слід враховувати при організації віртуального торговельного майданчика:
-
Основні покупці. Пропоновані товари можуть бути призначені для дітей різного віку, але вибирати, оформляти замовлення й купувати їх будуть дорослі – батьки, бабусі та дідусі, родичі. За статистикою основними відвідувачами є заміжні жінки віком до 40 років. Більшість з них має стабільну роботу й з особливою увагою ставиться до потреб своєї дитини. Але фінансові можливості у всіх різні, тому в каталозі повинні бути товари з різноманітних цінових категорій – від бюджетної до елітної.
-
Унікальна торгова пропозиція. У цій сфері ринку існує досить жорстка конкуренція. Основне завдання полягає в тому, щоб переконати потенційного клієнта, що запропонований вами продукт відповідає його потребам і побажанням. Приклад – дитячий магазин Панама. Крім розгорнутого каталогу, в якому можна швидко знайти необхідний варіант, також є особлива класифікація – новинки, популярні та акційні пропозиції, нові коментарі клієнтів. У розміщених публікаціях міститься докладна інформація про товар (матеріал, особливості виготовлення, конструкції й призначення, вікові рекомендації, історія бренду).
-
Візуальна подача. Придбання товарів особливо для малюків не завжди є запланованим. Часто рішення приймається під впливом побаченого й прочитаного. Тому особливо важливими є якість зображення та зміст супровідної інформації. Дорослі часто орієнтуються на свої позитивні почуття й вибирають те, що знаходить у них емоційний відгук. Особливо це стосується іграшок. Привабливі картинки, відео та цікавий текст здатні привернути увагу дорослих і стати важливим аргументом на користь придбання, наприклад, конструктора, навіть, якщо у дитини вже є кілька подібних наборів.
На початку роботи асортимент може складатись з невеликих партій різних товарів, які допоможуть визначити рівень і спрямованість попиту. Можна також обмежитися продуктами однієї категорії, а потім поступово розширювати каталог.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки