Олексій Вірченко став другим на дистанції 100 м батерфляєм

233 0

У рамках Паралімпійських ігор-2020 в Токіо завершилися змагання з плавання на дистанції 100 м батерфляєм (клас S13 - плавці з порушенням зору).

Українець Олексій Вірченко завоював срібло, показавши час 56,16 секунди. Він поступився переможцю 2,36 секунди інформує UAINFO.org з посиланням на Кореспондент.

Золото завоював представник Білорусі Ігор Бокій, який встановив новий паралімпійський рекорд - 53,80 с. Бронза дісталася Ісламу Асланову з Узбекистану.

Читайте також: Плавчиня Мерешко принесла Україні перше "золото" Паралімпіади у Токіо, у Гонтар – "бронза"

Зазначимо, що в фіналі на цій дистанції також виступив українець Кирило Гаращенко, який став восьмим.

Читайте також: Україна завоювала першу медаль на Паралімпійських іграх у Токіо