MENU

"Владу тицьнули носом у проблеми України", – політичний експерт про застереження президента Естонії щодо інвестування в Україну 

882 2

"Владу тицьнули носом у проблеми України", – політичний експерт про застереження президента Естонії щодо інвестування в Україну 

Висловлювання президента Естонії Керсті Кальюлайд, яка не радить інвестувати в Україну через ризик втратити гроші, є свідченням реального ставлення міжнародної спільноти до політико-правового становища України, яка фактично перебуває в "чорному списку" міжнародних інвесторів.  

Про це в ефірі українського телеканалу сказав політичний експерт Руслан Синельников, передає UAINFO.org.

"Сталось те, що українській владі показали реальність між тим, що декларується політиками в політичних гаслах на виборах до ВРУ чи записується до Конституції, і що насправді відбувається у кількісно-якісних показниках", - сказав він. 

Експерт зауважив, що Естонія, Латвія і Литва вступили до ЄС і НАТО, адже здійснили всі необхідні перетворення в країні, щоб бути готовими для такого кроку.  

"В цих країнах на 25 років заборонили всім колишнім держаним чиновникам обіймати державні посади. Вони впровадили чіткі прозорі правила, за якими країни почали швидко розвиватися, і потім вони вступили до ЄС і НАТО менше ніж за 20 років", - сказав він. 

Читайте також: Фурса про 20 років до вступу України в ЄС: Це, чесно кажучи, оптимістична оцінка. Всі про це знають, просто вголос сказати ніяково

Руслан Синельников також додав, що оголошений естонським президентом термін для вступу України до ЄС через 20 років, є свідченням того, що "естонський президент розуміє складність шляху, і якщо Україна не піде таким же шляхом, то всі обіцянки-цяцянки-декларації просто залишаться на папері".  

Політичний експерт також зауважив, що для України поки не йдеться про вступ до НАТО, хоч така можливість існує навіть попри ситуацію на Сході.  

Читайте також: Кулеба звинуватив НАТО в бездіяльності щодо членства України

"За статутом організації, до Альянсу не можуть потрапити країни, які мають незаморожені територіальні претензії до інших країн, або ж до них самих. Але водночас це питання може бути узгоджено між протиборними сторонами – як це було між Туреччиною і Грецією – і як варіант тоді вступ стає можливим", - завершив він. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини