MENU

Два роки Ради: більшість законів ухвалено голосами "Слуги Народу", "Довіри" і "Голосу"

283 0

Два роки Ради: більшість законів ухвалено голосами "Слуги Народу", "Довіри" і "Голосу"Фото – Alexandr Senko

Комітет виборців проаналізував голосування за закони, прийняті в перші два роки роботи Верховної Ради IX скликання. Всього, починаючи з 29 серпня 2019 року, було ухвалено 552 закони.

За даними КВУ після двох років роботи «Слуга Народу» втратила можливість самостійно забезпечувати 226 голосів, необхідних для прийняття рішень, інформує UAINFO.org.

Попри те, що до складу фракції входить 243 депутати, в середньому підтримують прийняті закони лише 217 нардепів. Для порівняння: на початку роботи ВР IX скликання в середньому "за" голосували 228 народних депутатів монобільшості.

Серед інших фракцій і груп найчастіше у перші два роки роботи ВР прийняті закони підтримували депутати групи "Довіра" та депутати фракції "Голос". В середньому «за» голосували 70% депутатів "Довіри" (14 осіб) та 62% депутатів "Голосу" (12 осіб).

Читайте також: Комітет виборців України: Хто з депутатів найбільш балакучий?

В інших фракцій та груп показники підтримки прийнятих законів є нижчими. В середньому у перші два роки роботи "за" голосували 54% депутатів "Європейської солідарності", 53% позафракційних, 48% депутатів групи "За майбутнє" та 46% депутатів ВО "Батьківщина".

Майже не підтримували прийняті закони депутати "Опозиційної платформи За життя" - в середньому голосували "за" лише 21% депутатів фракції. Підтримка рішень Ради депутатами ОПЗЖ суттєво знизилася після того, як у лютому 2021 року РНБО було введено персональні санкції проти В. Медведчука.

Читайте також: КВУ: 153 депутати фракції "Слуга Народу" – мільйонери

"За два роки монобільшість "схудла" на 11 депутатів: із 254 членів фракції на початку роботи ВР до 243 станом на сьогодні. Частину депутатів було офіційно виключено зі складу фракції. Частина – не завжди підтримують рішення, які пропонуються владою на розгляд ВР. В результаті без допомоги інших фракцій і груп станом на сьогодні монобільшість не є спроможною самостійно ухвалювати законодавчі рішення", - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини