MENU

Офіс Зеленського відреагував на шантажистську статтю Медведєва

1225 0

Офіс Зеленського відреагував на шантажистську статтю Медведєва

Україна у відносинах з Росією бере до уваги лише офіційну позицію президента Володимира Путіна, а статтю його соратника Дмитра Медведєва про "безглуздість і шкідливість для Росії вести будь-які переговори з керівництвом України у зв'язку з його "несамостійністю" Офіс президента Володимира Зеленського вважає вкрай дивною, недоречною та шантажистською, заявив радник керівника ОП Михайло Подоляк в коментарі "Українській правді", інформує UAINFO.org.

Подоляк підкреслив, що Медведєв, який випав із актуального політичного порядку денного, не запрошувався до розмови про організацію переговорів між президентами України й Росії, і що до колишнього президента РФ з іронією ставляться навіть у російських ЗМІ.

За словами Подоляка, у появи статті Медведєва може бути дві причини:

• перша: "Медведєв такою образливою тональністю міг спробувати показати старшим товаришам, що він ще чогось вартий. Це якщо рішення про написання такого тексту було його власним. Що сумнівно, розуміючи і приймаючи той факт, що сам Медведєв давно не виявляв жодної виразної активності". 

 друга: "Оскільки особливої ​​репутаційної цінності Медведєв уже не має, рішення вкласти в його уста відкриті образи і настільки брутальну брехню може відображати той факт, що Медведєвим як слабкою фігурою, про яку ніхто не буде шкодувати, просто скористалися, щоб заявити різку шантажистську позицію".

Читайте також: Арестович о статье Медведева об Украине: Если бы вы доверились Siri окончательно, тексты, выходящие из-под ваших перьев, сильно выиграли бы в качестве

Якщо дійсності відповідає друга версія появи статті, це відображає досить нервовий стан керівництва РФ, яке просто не знає, як вивести з глухого кута відносини між Росією та цивілізованим світом, пояснює Подоляк.

"Текст за підписом Медведєва витриманий в такому стилі і в такий лексиці, що нагадує класичні пропагандистські тексти в радянських газетах 1930-х років. Якщо від імені держави допускається подібна стилістика, то справи кепські, а якщо подібний текст публікується ще й у день початку візиту в Москву заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд, що ретельно готувався, то явно хтось намагається не лише зберегти, але й посилити курс на конфронтацію", - говорить Подоляк.

Читайте також: Стаття Медведєва – не продовження опусу Путіна, як каже дехто. Це – заявка на те, що Медведєв може стати продовжувачем справи Путіна

Переговори Володимира Зеленського з Владіміром Путіним можуть відбутися або наприкінці цього року, або на початку наступного. За інформацією джерел в ОП, Кремль не хоче на переговорах порушувати дві важливі теми - щодо Криму та Донбасу. Але те, що Москва вже «торгується про порядок денний», на Банковій вважають хорошим сигналом. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини