MENU

Препарати проти COVID-19 вже не допомагають. Протоколи лікування доведеться змінювати, – лікар

1983 2

Препарати проти COVID-19 вже не допомагають. Протоколи лікування доведеться змінювати, – лікар

Антивірусний препарат "Ремдесевір" зараз допомагає лише частини хворих з COVID-19, а антибактеріальні ліки та "Цефтриаксон" практично перестали діяти.

Про це повідомив головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький, інформує UAINFO.org.

"Дуже коротко про противірусні препарати від ковіду… їх немає поки що на жаль. Ремдесевір спрацьовує у частини пацієнтів, навіть зараз пацієнти почали капати його вдома з третього дня захворювання, бо так намагаються допомогти лікарі пацієнтам уникнути важкої форми ковіду. Частині пацієнтів він взагалі зараз не допомагає й у них на 8-9 день розвивається цитокіновий шторм, це при цьому що його вводили з 3-го дня захворювання", - написав Жиравецький.

Читайте також: Заразнее "Дельты": что известно о новом штамме коронавируса, который приблизился к Украине

Він зазначив, що інші противірусні ліки не працюють, а можливо і шкодять хворим.

За словами Жиравецького, антибактеріальні таблетки та "Цефтриаксон" в домашніх умовах практично перестали працювати при "цитокіновому штормі", викликаному новим штамом COVID-19.

Лікар припустив, що протоколи лікування доведеться змінювати: "Сімейні лікарі дійсно намагаються допомогти, але протоколи ймовірно потрібно буде змінювати. Не збивати високу температуру по 6-8 днів, тепер це може бути прямий шлях до реанімації. У багатьох пацієнтів виникає потреба в кисневому концентраторі, але деколи цього замало і потрібен постійний кисень у лікарні".

Читайте також: Чому така висока смертність в Україні?

"Місць у лікарнях не дуже багато, а госпіталізацій тепер щодня більше 5000 по країні, і це ще далеко не пік хвилі! Коли буде пік ми поки не знаємо. Новий штам дійсно став мега швидким і важким, тому потрібно швидко реагувати на нові виклики", – резюмував Жиравецький. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини