MENU

Дмитро Ярош: Я проти примусової вакцинації: рятувати самогубців – справа марна

1083 3

Дмитро Ярош: Я проти примусової вакцинації: рятувати самогубців – справа марна

Не влазив у суперечку вакцинаторів і антивакцинаторів, бо розумів, що правди не знайдеш ні там, ні там… Але, пару слів, все ж, напрошується.

Про це на власній сторінці у Facebook пише Дмитро Ярош, інформує UAINFO.org

– Пандемія реальна, хоча її, на початках, ціла купа конспірологів однозначно заперечувала.

– Не виключаю, що коронавірус має штучне походження і, можливо, використовується тим же самим Китаєм як біологічна зброя. Стверджувати це, безумовно, не можу, бо не вірусолог і маю дуже мало інформації, щоб робити однозначні висновки.

– Факт. Людство, за час свого існування, пережило багато пандемій: європейські народи вимирали тотально, індіанців віруси загнали у резервації, азійські та африканські народи страждали від цих пошестей не менше.

Вся історія людства – це війни і пандемії…

Читайте також: Дмитрий Раимов: "Красная зона" не спасет

– Певною панацеєю від пандемій стала вакцинація. Це теж доконаний факт.

– У мене декілька дуже близьких друзів, які з початку пандемії, знаходяться на передньому краю боротьби з нею. Вони, для мене, є найбільшими авторитетами у цьому питанні! Тим більше, що саме за їхньою допомогою, ковід побороли: моя дружина, деякі мої діти, багато моїх друзів та знайомих, врешті, я сам (хворів у легкій формі).

– Тому, коли постало питання вакцинації, я не задумувався – моя родина вакцинувалася вся. І якщо, буде рішення про вакцинацію дітей від цієї зарази, мій син теж буде вакцинований. Однозначно.

– Також одним із аргументів для мене було те, що із самого народження мої діти та онуки отримують всі заплановані прививки і є, слава Богу, цілком здоровими!

– Але, при цьому всьому, я категоричний противник насильства у справі вакцинації. Розумію всі загрози цього вислову, і, можливо, буду цинічним, але людина має сама робити свій вибір…

Читайте також: Financial Times: Глобальна система вакцинації "зламана"

Це як із самогубцями. Скільки його не рятуй, він все одно здійснить те, що планував, бо диявол йому "шепче". Але це його свідомий вибір.

– Так, погано, що люди помирають і заражають інших. Так, всілякі конспірологи і "хронічні протестанти" отримують кайф від заперечення пандемії або необхідності вакцинації, так, це шкодить не тільки їм, а й тим, хто їх оточує, але нав’язувати вакцинацію репресивними методами – неправильно, бо це позбавляє Людину головного вибору: жити або померти…

Особливо, це стосується людей із ліберальним світоглядом.

Мені легше – я не ліберал.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Дмитро ЯРОШ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини