MENU

25 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради за рік – КВУ

209 0

25 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради за рік – КВУ

Найактивніше голосували депутати «Слуги Народу» та ЄС, найменше – ОПЗЖ.

Комітет виборців проаналізував показники участі народних депутатів в голосуваннях Верховної Ради України у 2021 році. За даними КВУ 25 народних депутатів пропустили 90% голосувань Ради за рік, інформує UAINFO.org

Один народний депутат не проголосував жодного разу – це Тарас Козак із «Опозиційної платформи За життя». Серед інших депутатів із майже нульовими показниками: Олесь Довгий (взяв участь в 0,23% голосувань), Вадим Столар (0,56%), Федір Христенко (0,99%), Юрій Солод (0,99%), Вадим Рабінович (1%), Сергій Льовочкін (1%), Сергій Ларін (1%), Ігор Абрамович (1%), Ренат Кузьмін (1%), Степан Івахів (1%).

Віктор Медведчук взяв участь в 3% голосувань, Андрій Деркач – 3%, Олександр Фельдман – 3%, Юрій Бойко – 3%, Олександр Дубінський – 4%, Дмитро Шенцев – 4%, Олександр Пузанов – 4%, Юлія Льовочкіна – 5%, Ігор Палиця – 6%, Антон Яценко – 8%, Ігор Кісільов – 9%, Віталій Борт – 9%, Григорій Суркіс – 10%, Олександр Герега – 10%.

Читайте також: Мовчазні депутати: майже 50 "слуг народу" не сказали в Раді ні слова за рік, – КВУ

Найактивніше впродовж року голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати монобільшості взяли участь у 83% голосувань (натискали «за», «проти» чи «утримався»). Депутати ЄС долучилися до 80% голосувань.

Майже однакові показники голосувань в депутатів групи «Довіра» та «Голосу». В середньому депутати цих політичних сил взяли участь в 72% голосувань. Нижчий результат в депутатів «Батьківщини» (62%) та групи «За майбутнє» (54%). Найнижчі показники в депутатів «Опозиційної платформи За життя», які фактично саботували більшість голосувань впродовж року (взяли участь в 38%).

Читайте також: Залежність "Слуги Народу" від "Довіри" і "За майбутнє" різко зросла, – КВУ

«Частина народних депутатів фактично саботували голосування Верховної Ради в 2021 році, не голосуючи ані «за», ані «проти» чи «утримався». Така поведінка підриває довіру до діяльності парламенту і суперечить принципам роботи депутата. У ВР IX скликання було введено систему штрафів, які накладаються на депутата в разі неучасті в голосуваннях. Однак на практиці це мало змінило ситуацію і не вирішило головну проблему», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього в 2021 році було проведено 5 681 голосувань.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини