Криваві та нелегальні. Поштову службу США зобов’язали боротися з півнячими боями
Конгрес США закликав поштову службу приділити більше уваги забороні на перевезення тварин, які беруть участь у боях.
За даними організації із захисту тварин Animal Wellness Action, щороку із США за кордон вирушають тисячі бойових півнів. У зв'язку з цим американську поштову службу закликали приділити більше уваги забороні на транспортування тварин у подібних цілях, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.
"Шокує, коли живих тварин поміщають у ящик без їжі і води і відправляють у довгу подорож з декількома перельотами - у деяких випадках 8000-мильну подорож з Північної Кароліни на Гуам - для півнячих боїв", - заявив президент Animal Wellness Action Уейн Песел.
Гуам – це острів у західній частині Тихого океану, який є неінкорпорованою організованою територією США. Відомо, що протягом останніх чотирьох років із материкової частини США відправили 10 тис. півнів на Гуам за допомогою національної поштової служби.
У зв'язку з цим представники Конгресу надіслали листа головному поштовому інспектору Гері Барксдейлу з вимогою розробити «комплексну стратегію виявлення незаконного обороту півнів у Гуам».
Попри заборону у 50 штатах, півнячі бої поширені в Південній Америці та Азії. Організатори боїв приймають ставки на смертельні битви тварин, а до пазурів птахів часто прикріплюють леза та вводять їм стероїди.
Читайте також: На Волині у вольєрі лісництва невідомі застрелили сімох ланей
На початку 2021-го поліція Індії заарештувала бойового півня, який вбив свого господаря: перед черговим боєм птах вдарив людину лезами в шию, і чоловік загинув від втрати крові дорогою до шпиталю. До цього в Індії також загинула людина від ножового поранення в шию від свого півня.
«Для багатьох людей вирощування бойових птахів є єдиним джерелом доходу. Це чудовий вид спорту, але ножі додають елемента жорстокості. Без ножів це був би прийнятний вид спорту», — казав один із індійських політиків, який виступає за легалізацію півнячих боїв.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки