MENU

Чотири продукти, які успішно замінюють зубну щітку

1815 0

Чотири продукти, які успішно замінюють зубну щітку

Якщо немає можливості почистити зуби, просто з'їжте яблуко чи морквину.

Зі старого рекламного ролика ми пам'ятаємо, що під час їжі в роті порушується кислотно-лужний баланс, який може призвести до розвитку карієсу. Як не дивно, це правда: зубний наліт, який і викликає захворювання зубів і ясен, справді утворюється в тому числі й під час їжі. Крім того, невеликі частинки їжі, що залишаються між зубами, також сприяють розмноженню небезпечних бактерій, пише UAINFO.org з посиланням на Goodhouse.

Найкраща стратегія – відразу після їди ретельно прополоскати рота прохолодною водою, а також прочистити простір між зубами за допомогою нитки. Але якщо з якихось причин цей спосіб вам не підходить, ви можете додати на обід або вечерю деякі продукти, які допомагають очистити зуби прямо під час їжі.

Читайте також: Болять коліна: п'ять ознак, що час звертатися до лікаря

Яблука. Волокниста консистенція цих фруктів діє, як зубна щітка, стираючи зубний наліт і видаляючи залишки їжі. Крім того, висока кислотність яблук вбиває небезпечні бактерії, які викликають не тільки хвороби зубів і ясен, але й сприяють неприємному запаху з рота.

Морква. Тверда морква очищає зуби механічно – просто внаслідок своєї щільності, а також стимулює активне вироблення слини, яка змиває шкідливий наліт із зубів та ясен. Крім того, у моркві багато вітамінів групи В, які допомагають у профілактиці гінгівіту.

Читайте також: Артрит можно выявить на первых этапах: обратите внимание на два симптома

Зелень. Салат із зелені також може очистити наші зуби: клітковина, якої багато в шпинаті, капусті або салатному листі, допомагає нейтралізувати зубний наліт, а кальцій та вітаміни групи В допоможуть зміцнити зуби та захистити ясна.

Сир. Цей продукт занадто м'який, щоб очистити зуби від нальоту, зате його регулярне вживання допомагає запобігти пошкодженню зубів і навіть розвитку карієсу. Вся справа в особливому білку казеїні, який зміцнює зубну емаль і нейтралізує дію небезпечної кислоти, яка викликає карієс.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини