MENU

Оприлюднені сценарії вторгнення – це зруйновані сценарії, їх вже боятись не варто, – Ганна Маляр 

1270 0

Оприлюднені сценарії вторгнення – це зруйновані сценарії, їх вже боятись не варто, – Ганна Маляр 

"Вчора відбувся черговий випадок спотворення інформації щодо ймовірності загострення. Один відомий сайт виклав власний переклад інтерв’ю Командувача операції Об‘єднаних Сил Олександр Павлюк, яке він дав іноземному журналісту. Заголовок українською був просто шокуючий - вказано конкретну дату ескалації і ніби то це сказав командувач ООС. Так, були перемовини, пояснення, спільна робота з оригіналом тексту - зрештою заголовок виправили на достовірну цитату. Але за цей час - тисячі репостів і десятки тисяч наляканих людей. І це типова історія", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише заступник міністра оборони Ганна Маляр, інформує UAINFO.org.

"Так само, як - «з наших джерел в Міноборони» - ще ні разу після цього словосполучення і відсутності прізвища особи, яка повідомила, не читала інформацію, що відповідала дійсності.

Щодо появи в ЗМІ різних фото і нібито розвід.даних. Зазвичай оприлюднюються дані з відкритих джерел, в тому числі супутникові знімки, фото і відео матеріали. На підставі цього оглядачі, журналісти можуть робити оцінки ситуації, що склалась, і робити власні припущення та прогнози її розвитку. Дані розвідки не оприлюднюються.Вони доводяться до визначеного в державі обмеженого кола осіб для прийняття відповідних рішень з реагування на ситуацію.

Тепер щодо інформації про ймовірне загострення.

Читайте також: Ян Валетов: Паника всегда страшнее самого жестокого врага

Вторгнення відбулось у 2014. Війна почалась саме тоді і триває 8й рік. Власне тому ймовірність загострення зберігається постійно з різною інтенсивністю.

Концентрацію військ поблизу наших кордонів Російська Федерація використовує передусім для політичного шантажу Заходу і для тиску на Україну.

Тактична мета РФ - спровокувати внутрішній розкол в нашому суспільстві, посіяти страх і паніку, дестабілізувати внутрішню ситуацію.

Стратегічна мета - зупинити наш євроатлантичний поступ і встановити політичний контроль над Україною.

Станом на зараз тієї групи військ, яка сконцентрована довкола кордону, недостатньо для повноцінного наступу.

На сайті Міноборони тричі протягом дня викладаються зведення з ООС, регулярно викладаються висновки ГУР щодо ситуації довкола кордону, кожного понеділка викладаємо зведену аналітику у формі відео від Центру оперативного інформування. Тобто, ми постійно інформуємо про динаміку ситуації.

Публічне викриття планів ворога демонструє нашу до них готовність і дає час дипломатії попрацювати над запобіганням їх реалізації. Тому оприлюднені сценарії - це зруйновані сценарії, їх вже боятись не варто.

Читайте також: Чи буде велика війна з Росією та де відбудеться нове вторгнення Путіна, – Андрій Сенченко 

Якби українська армія була не готова дати відсіч, то агресор би цим вже давно скористався. Але як бачимо – позиції зберігаються. Тому потрібно довіряти Збройним Силам та сприймати ситуацію спокійно.

Збройні Сили України з часів 2014 року дуже сильно змінились.

Сьогодні Збройними Силами керують бойові командири загартовані боями.

Так як було у 2014 вже не буде. Жодна спроба Росії рушити вглиб нашої території не минеться без жорсткої відсічі. Іхні втрати будуть значно більш відчутними, ніж це було у 2014-2015 роках.

Не забувайте, що серед нас вже сотні тисяч ветеранів з бойовим досвідом та мільйони мотивованих патріотів. Незламне ядро нації потужно сформоване та загартоване, ніхто Україною поступатись не буде. Ворог це добре знає", - завершує Ганна Маляр.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини