MENU

Хоче отримати другу Білорусь: чому Путіну невигідне тотальне знищення України

1775 0

Хоче отримати другу Білорусь: чому Путіну невигідне тотальне знищення України

Росія не розпочинатиме повномасштабну війну і не завдаватиме по Україні масованих ударів, оскільки це не те, чого прагне президент РФ Володимир Путін.

Таку думку виданню "Апостроф" висловив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, автор та ведучий програми Security talks Валентин Бадрак, інформує UAINFO.org.

"Вірогідність проведення масованих ударів із боку Росії є надзвичайно невеликою. Це приблизно 20 до 80. І це може відбутися за умов певної ланцюгової реакції. Ланцюгова реакція — це коли щось не вдалося, стався збій і треба якось виходити із ситуації, скажімо так, "красиво" для Путіна. Тоді все може бути. Але ці удари можуть відбутися по військовій інфраструктурі.

Читайте також: Кремль планирует создать марионеточный режим в Украине и присоединить ее к "союзному государству", – Bild

Так, це є проблематичним, потенційно-небезпечним, але якщо казати загалом, то це ситуація, яка зруйнує Росію зокрема. Тому наважитися на такі удари Путін не зможе, плюс, йому не потрібне згарище на території України, а потрібна підконтрольна васальна Україна й народ, який начебто дивиться із захопленням на матінку Росію. Лише владу змінити, поставити своїх васалів і отримати другу Білорусь на території України - ось чого прагне Путін”, – вважає експерт.

На його думку, у разі проведення військової операції вона матиме дещо інший характер.

"Вона може вибухнути або зсередини України, через будь-які такі заворушення, або роботу ДРГ. Або ж через прикордонний конфлікт у Білорусі, що дуже вигідно КДБшнику Путіну — зробити це чужими руками", - сказав Бадрак.

Читайте також: У Путина есть пять вариантов, кроме прямого нападения на Украину – CNN

Експерт погоджується з тим, що тотальне знищення України невигідне Росії, оскільки її тоді не можна буде використати.

"Саме тому це начебто і є такий останній шлях, але поки що це можна розглядати як психологічні залякування. Усі ці "Іскандери", тим більше, що ми бачили їх використання у Вірменії, як під впливом системи РЕБ, або якихось інших, можливо навіть слабких розрахунків або слабкої підготовки екіпажів - вони не досягли цілей. І, врешті-решт, були вражені й цивільні об’єкти”, – вважає експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини