MENU

Половина українців впевнені, що візити міжнародних лідерів в Україну корисні – опитування

297 1

Чверть опитаних вважають, що це ніяк не впливає, а 17% думають, що такі візити швидше шкодять Україні.

Половина українців впевнені, що візити міжнародних лідерів в Україну йдуть на користь країні.

Про це йдеться в результатах опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" з 12 по 13 лютого, інформує UAINFO.org.

"Половина українців впевнені, що останні візити міжнародних лідерів в Україну йдуть на користь країні, ще чверть вважають, що це ніяк не впливає. Водночас лише 17% переконані, що такі візити швидше шкодять Україні", - зазначають автори дослідження.

Водночас близько 60% опитаних вважають, що США та Великобританія в переговорах по Донбасу захищають інтереси України, а третина впевнені, що ці країни мають нейтральну позицію.

Крім того, 55% опитаних заявили, що ОБСЄ в переговорному процесі займає нейтральну позицію, 28% – захищає інтереси України, 5% – захищає інтереси Російської Федерації.

Читайте також: Опитування: Зеленський продовжує очолювати президентський рейтинг, Порошенко – антирейтинг

Дані опитування також свідчать, що 58% опитаних вважають, що Франція займає нейтральну позицію, 26% – захищає інтереси України, 8% – захищає інтереси РФ.

Також 69% респондентів думають, що Німеччина дотримується нейтральної позиції, 13% – захищає інтереси України, 13% – захищає інтереси Росії.

***Опитування проводилося методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) серед 2 тис. українців віком від 18 років й старше у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини